Wpis z mikrobloga

Taka sprawa do obeznanych. Słyszałem, że można jeszcze więcej wycisnąć ze słuchawek stosując wzmacniacz słuchawkowy. Posiadam Seinhensery HD600 i szczerze mówiąc słuchając muzyki elektronicznej to brakuje mi tego bassu czasami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy opyla się kupić wzmacniacz? Czy są jakieś szczęgólne różnice z i bez wzmaka? I jeszcze przy okazji jeśli posiadam zewnętrzną karte dźwiękową(w tym przypadku Focusrite Scarlett 6i6) to czy po kupnie wzmacniacza stanie się ona niepotrzebna? W sensie np. przy produkcji muzyki będe mógł ją mieć ustawioną w dawie w ASIO jako domyślny sprzęt czy będzie jakiś konflikt miedzy wzmacniaczem a kartą? Jak to działa? Z góry dzięki!
#elektronika #sluchawki #produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki #audio
  • 8
  • Odpowiedz
HD600


@nietypowy_sebix: nie wiem jak to jest z tymi słuchawkami ale jak ja byłem w sklepie ze słuchawkami i koleś pokazał mi wzmacniacz-DAC taki przenośny to aż mnie #!$%@?ło z kapci, nawet na słuchawkach za 200 zł było słychać różnicę i to ogromną, zwiększenie głębi, "przestrzeni", basów no i głośności.
Co do karty dźwiękowej to są takie urządzenia co mają w sobie wzmacniacz i DAC (w sklepie gość zachwalał FIIO
  • Odpowiedz
Czyli póki co najlepsza jest opcja zakupy innych, bardziej trafiających w ten gatunek muzyczny słuchawek. Czytam właśnie sporo dobrych opinii o Audio Technica ATH-M50 i wezme je pod uwagę. Nie mam w pobliżu żadnego sklepu z profesjonalnymi słuchawkami i znów będe musiał się oprzeć na opiniach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz