Wpis z mikrobloga

Mirki lepiej kupić nowe Playstation 4 czy używane? Psuje się tam coś w ogóle? I widzę też pełno aukcji na allegro z jakąś wersją CUH-1216A, czym to się różni od normalnej wersji? Dodam jeszcze, że nowe Playstation kosztuje około 1400 zł, a używane na allegro sprzedawane, są średnio po 1000 zł. #kiciochpyta #playstation #konsole #allegro
  • 13
@mudmen: Az tak duzo nie zaoszczedzisz kupujac uzywaną, ja bym brał nówkę na gwarancji. Używka koło tysiaka, a nówkę pewnie wyrwiesz za te 1300? z 500gb dyskiem

Za te 1400 to jeszcze ze dwie gry w pakiecie dostaniesz :P
@mudmen: Ja osobiście kupowałem w preorderze z Wieśkiem 3 z Komputronika, wersję 1TB. Odbierałem osobiście w salonie stacjonarnym i tak jest wg mnie zarówno bezpieczniej (wiadomo, jak kurierzy dbają o paczki - co prawda do Komputronika też musieli je dowiezc, ale jakby przyszła uszkodzona, to kłopot miałby sklep, a nie ja), jak i wygodniej w razie ewentualnej gwarancji - łatwiej podrzucić sprzęt do sklepu, niż bawić się w wysyłkę.

Dlatego polecam
@NoMojo: Byłem kilka godzin temu w Auchanie i tam znalazłem Playstation 4 500 GB za 1369 zł i prawdopodobnie tam kupie, bo nigdzie dotychczas taniej nie znalazłem, a źródło pewniejsze, niż Allegro. I tak jak ty mówisz, nie będę mieć przynajmniej problemów z kurierami.