Wpis z mikrobloga

@BobMarIey: Chyba jeszcze za wcześnie. Ja zaktualizowałem jakiś czas temu i system stracił na stabilności. Czasami kontakty się długo ładują. Z smsami to samo, wchodzę w smsy i ładuje tak długo jak wyłączam appkę i włączam ponownie. Nie działa wybieranie głosowe bo usunęli tę funkcjonalność. Zastępują ją Cortana ale jej nie ma w polskiej wersji językowej. Na plus to IE, które sprawdza się dużo lepiej.

Gdybym miał więcej czasu, wróciłbym do
@kasa: to na oficjalach masz spadek? :O Kupiłem Lumie 950 w dniu premiery i powiem Ci wtedy to się potrafiła resetować (build 10586.0) teraz to jest lajt, już to ogarnęli i się nic takiego nie dzieje
@piachu: I tak najbardziej wkurzające jest to, że w win 10 nie ma funkcji mowa. W 8.1 bez problemu jadąc samochodem mogłem wybierać głosowo. Syntezator przeczytał też smsa. W win 10 usunęli to na rzecz Cortany, której w pl nigdy nie będzie. 2016 - mój pierwszy telefon bez możliwości wybrania kontaktów głosowo :/
@kasa: Też mnie wkurzyło wywalenie mowy.. Tak samo często z tego korzystałem, odpalając aplikację czy wybierając kontakt. To nawet w moim starym SE k550i z 2007r jest wybieranie głosowe.
Nawet jak się uruchomi Cortanę zmieniając język na ang, to i tak będzie miała problemy aby zrozumieć polski kontakt.