Wpis z mikrobloga

#android #lg Ale się #!$%@?łem, mam pożyczony telefon, brany z plusa.
Lg model e460, był pod ładowarką, do momentu aż nie podłączyłem go pod ładowarkę, to dotyk działał. Biorę telefon po naładowaniu, a #!$%@? dotyk nie działa, pierwszy raz w życiu mam do czynienia z telefonem lg i z taką sytuacją, pewnie za swój hajs wymienię, ten #!$%@? dotyk, ale nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z firmą lg, bo po prostu ten telefon to gówno, co stwierdziłem nawet w 1 dniu użytkowania tego "telefonu" Będę jeszcze próbował usunąć pliki z telefonu przez komputer, może zadziała, bo ostatnio miał strasznego muła ten gównotelefon.
  • 12
@Gitler: Lg... ja wczoraj sprzedałem swój telefon, śmigam na pewniaka do sklepu po nowy, a tu lipa - nima i nie będzie przez 2 -3 tygodnie. Więc Nokia 100 z szuflady i jest czad... hehehhe
@Gitler: Niektóre smartfony z jakiegoś powodu jak są ładowane, to nie reagują na dotyk. W teorii po odłączeniu powinno działać. Ewentualnie zrób restart
@Gitler: no to podłacz myszkę zrób backup danych i do ustawień fabrycznych albo od nowa system :) może się uda bo mógl się jakiś proces dotyku posypać :)
@qzer: Podłączyłem telefon kablem pod pc, usunąłem zbędne zdjęcia i filmy i coś zaczęło się ruszać, jakoś udało mi się sformatować telefon, z poziomu samego telefonu, nie wiem na czym to polegało, na tę chwile działa bez zacieca, nie wiem z czym był problem bo pamięci miał wolnej jeszcze 200 czy 300 megabajtów, jak zaczął szaleć, w każdym razie dziękuję za pomoc.