Wpis z mikrobloga

@matra: lel, ja uważam że to powinno cenowo oscylować jakoś wokół 50-70, a przynajmniej tyle bym była w stanie za coś takiego ręcznie robionego dać, gdybym miała coś takiego kupić w prezencie. 20 złotych to kpina za taką precyzję i robotę. wstyd.

  • Odpowiedz
@SScherzo: luz, potraktuję to jako komplement i słowa uznania. Nie znajdziesz łatwo w Polsce osoby, która da tyle za kartkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: a, bo to kartka jest... myślałam, że jakiś taki notes bardziej, który sama ozdobiłaś. no to nie, za kartkę faktycznie bym tyle nie dała, co napisałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) co innego za jakiś zeszyt czy album np. na zdjęcia. bo takie kartki to miły dodatek, ale potem nie wiadomo co z nimi zrobić, a album jest bardziej praktyczny niż samo zbieranie kurzu. sama nie
  • Odpowiedz
@SScherzo: xDDD
kartka to pamiątka, ja w sumie sama niewiele kartek w życiu dostałam, ale lubiłam do nich wracać, a jeśli byłaby do tego wykonana ręcznie z myślą o mnie to już w ogóle mega. Strasznie doceniam, kiedy ktoś robi coś z myślą o mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
A albumy u mnie zaczynają się od 160zł, także wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@matra: no jak ktoś robi sam to tak, a kupione gotowego to jednak nie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak, chodziło mi o same okładki, a w środku czyste kartki.

widzisz, ja biedna studentka jestem, więc póki co to dla mnie byłoby dość ekstrawaganckim wydatkiem, ale wszystko zależy od zarobków i okazji. u mnie w okolicy np. jest laska, co robi torty sama, to ona
  • Odpowiedz