Wpis z mikrobloga

Czaicie, że ten #!$%@? Sebix psiknął gazem policjantom w twarz? xD Co trzeba mieć #!$%@? w głowie, żeby zrobić taką głupotę, a tak w ogóle się zastanawiam takie Sebixy mają jakoś w głowie zakodowane, że oni są jakimi powstańcami, żołnierzami, a policja się na nich uwzięła i chce ich zabić, czy #!$%@? co? xD Kisneee szczerze, kisne z takich Sebixów. #wroclaw ##!$%@? #policja
a.....i - Czaicie, że ten #!$%@? Sebix psiknął gazem policjantom w twarz? xD Co trzeb...

źródło: comment_ljCHKpDVvx1VHbN9sNMzHxk4UivIg7fU.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
oni są jakimi powstańcami, żołnierzami, a policja się na nich uwzięła i chce ich zabić

to jest idealne podsumowanie ich rozumowania
  • Odpowiedz
@PuDZ: Zauważ, że oni z jakimś takim, niesamowitym "honorem" się unoszą wyzywając policjantów.

Boże jak dobrze, że nie jestem Sebixem. Dziękuję Ci mamo i tato xD
  • Odpowiedz
@ajaracki: obejrzałem cały ten filmik z głównej i jedyne co mogę rzec, to fakt iż we Wrocławiu mamy za duże stężenie sebixonu w powietrzu i to jest jakiś DRAMAT. Nie mogę uwierzyć, że takie ameby istnieją i się z tym nie kryją ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajaracki: Dramat. Przecież to nie są gówniarze, to są dorośli ludzie, jaka przyszłość czeka takich Sebixów? W jaki sposób ten śmieć ludzki (cytując znanego polityka) przysłuży się społeczeństwu, państwu, ludzkości?
  • Odpowiedz
@rbielawski: i potem przez takich jak Ty nie można normalnie uderzyć policjanta kiedy przeszkadza jak dziewczyny na mieście podrywam. Przecież wiadomo, że jak uciekają z piskiem to taka gra wstępna!
  • Odpowiedz
@ajaracki: psiknął to psiknął, jest tylko ludzi na świecie, że zważ jak bardzo trzeba nie mieć co robić, by przeżywać tego typu sytuacje... Stałeś nieopodal, że Cię to dotknęło? Ciesz się, że tego typu sytuacje to JUŻ afera. Póki co nikt się bombą nie #!$%@?ł wśród tłumu w powietrze, ani też nie kojarzę strzelaniny z broni automatycznej.
  • Odpowiedz
@tixe_: nie, zupełnie o niczym nie świadczą. Są losowym ciągiem znaków zdefiniowanych graficznie. Ale to ostatnie pytanie do mnie, na które właśnie odpowiadam świadczy o co najmniej jednym. Jeśli traktujesz innych swoją miarą, to prowadząc rozmowę w ten sposób jesteś upośledzona.
  • Odpowiedz
@ajaracki: ale jak takie scierwo zostanie spalowane albo za mocno sie lapke wykreci przy zatrzymaniu to potem

hur policja bije, zabujcy!!

w usa taki smiec przy samym wyciagnieciu niebezpiecznego przedmiotu z kieszeni dostalby caly magazynek w brzuch i reszta bydla zrozumialaby jak sie zachowywac
  • Odpowiedz