Wpis z mikrobloga

Muszę zmienic okulary. Ostatni raz u okulisty byłem kilka lat temu, podejrzewam że ponad 5 lat temu. Wzrok troszkę mi się ostatnio pogorszył, więc muszę zmienić szkła.
Iść wcześniej osobno do okulisty czy znaleźć jakiś porządny zakład gdzie przebada mnie optyk-okulista?
Co polecacie w #krakow ? Widziałem wcześniej, że pisaliście o salonie Hosza na Florianskiej.
#okulary
  • 15
  • Odpowiedz
@rahuza123: Zazwyczaj w zakładach okulistycznych jest tak że jest i okulista i optyk. Idziesz do okulisty a później dobranie okularów będziesz miał niejako w cenie badań, przynajmniej tam gdzie ja chodzę tak to działa.
  • Odpowiedz
@rahuza123: Ja mogę polecić salon Fielmann w Galerii Krakowskiej, gdzie jest optyk dobierający szkła. Już dwa razy korzystałem i jestem zadowolony. Ceny wydają się być przystępne i można dokupić ubezpieczenie okularów od kradzieży/zniszczenia/zagubienia za zdaje się 10 zł. Też już dwukrotnie skorzystałem i nie było problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rahuza123: Okulistę to polecam Voigt Medica. Za 150 zł zrobią komplet badań, wyniki dostaniesz do ręki. U Hosza są oprawki firmowe (szkła w cenie opraw). Poniżej 400 zł raczej tam nic nie znajdziesz.
  • Odpowiedz