Wpis z mikrobloga

YouTube ma swoich Gimperów a Mirkoblog ma coś w podobie. Top 3 promieniowania na mirko wg mnie:
- Nadja;
- Wacik;
- Japko997.
Dodam jeszcze bonusik. Nie wiem jaki to jest dokładnie tag ale niebotycznie #!$%@? mnie ta taka niby pasta czy ki #!$%@? wie co to jest. To o mechanikach, którzy opowiadają po wieśniacku jaki to samochód dziś przyjechał.
Dziękuję za uwagę.
  • 71
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: porównanie niewinnego kotka którego jakaś dziewczyna sobie wrzuca, albo śmieszków pokazujących himalaje absurdów motoryzacji, do agresywnego spaczonego gościa który cynicznie dla własnej kariery gra na emocjach setek tysięcy dzieci i nastolatków i miesza im w głowach i paczy im psychikę, w sposób który ma niezwykle groźny wpływ na nie.

brzmi legitnie
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: tego gumiaka też nie znoszę, ale po prostu nie czytam, ale nie wiem co ludzie mają nadal do nadii, ja jej prawie nie widuję na mirko a nie mam jej na czarnej

Dla mnie ostatnio rakiem są wpisy robert1969 ;s
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: A ja jestem jeszcze dzieckiem i lubie czytać i bóldupić podczas gównoburz, bo mój wewnętrzny Janusz jest szczęśliwy jak może ponarzekać na to ze jest nieszczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz