Wpis z mikrobloga

Dobra... wszyscy maja #miband - wiec mam i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiec pare pytan mam, gdyz instrukcji nigdzie nie widze... tak samo zadnego faq w eng/pl
1 - Czy miband posiada gesty jakies - np. ruch nadgarstka jak przy zegarku? Bo czasami sam od siebie zawibruje i nie wiem czemu...
2 - czy "klawisz" sluzy jedynie do wylaczania alarmu?
3 - czy korzystajac z apki np. mi band tools i mi fit jednoczesnie - ma to zly wplyw na dzialanie mi banda? - chodzi o to, ze oby dwie aplikacje sie uzupelniaja.
4 - czasami potrafi mi sie zaswiecic 1/2/3 diody i wibrnac - ale co to to nie wiem...

Wiecej grzechow nie pamietam
  • 6
@adam-molik: 1 - ruch jak sprawdzenie godziny powoduje wyswietlenie sie diod w odpowiedniej konfiguracji, ktora sygnalizuje nam ile dziennego limitu krokow dokonalismy,
2 - klawisz? nie ma zadnego klawisza - poprzez tapanie po mibandzie wylaczasz budzik i tyle,
3 - nie wiem, WP here,
4 - wibrowanie 2x jedno po drugim sygnalizuje nam osiagniety ustawiony limit krokow lub jesli masz ustawione to powiadomienia z telefonu
@OddieTG
1 - ten ruch mi praktycznie nie dziala... tzn. dziala - ale sam od siebie , datego sie domyslilem, ze chyba jakis "gest" jest
2 - chodzilo mi o klepaniepo nim :D
4 - wlasnie limitu krokow nie osiagnalem, a powiadomien na fonie w tym momencie nie ma
@adam-molik: faktycznie, ruch ten jest dosyc skomplikowany i nie do konca przewidywalny, aczkolwiek.. po co to komu sprawdzac :D.. a dla czego zawibrowal ci bez limitu czy powiadomien - nie mam pojecia.. ja sie na moim mibandzie z takim czyms jeszcze nie spotkalem
@adam-molik:

1. Musisz mieć wyprostowaną rękę, skierowaną do ziemi, i sprawnym ruchem podnosisz rękę przed twarz jednocześnie ją obracając tak jakbyś chciał zobaczyć godzinę na zegarku, i trzymasz tak 1-2 sek. Mi działa za każdym razem.
2. Tak, tylko do wyłączania alarmu i parowania. Nie ma żadnego api od tego.
3. Mi Band Tool wymaga do działania zainstalowanego Mi Fit, więc tak, uzupełniają się.
4. Pokazuje postęp ile już pokonałeś dziennego