Wpis z mikrobloga

@dablju_: i odsylaj jedna żarówkę gdzieś w Polsce za 6 zł żeby Ci kasę oddali.
Jak kupisz w sklepie(np. Castorama) to zapłacisz więcej, ale jak się uszkodzi to ci od ręki wymienią na nową i sklep nie zwinie się za pół roku.
Na ali masz podobne za 2usd.

Ledy na g9 mają słabe chłodzenie ze względu na swoje wymiary, więc jest duże ryzyko że padną.
  • Odpowiedz
@lukaszlukasz: i o to mi chodziło, dzięki. Jeszcze spojrzę na feedback jak ludziom faktycznie świecą. W tym momencie mam te drugie co wysłałeś z tym że 3,5w i słabo niestety dają.
  • Odpowiedz
  • 0
@dablju_: taka moc w takim gabarycie. To nie ma prawa się udać. Z własnego doświadczenia wiem, że Luminova ma najtańszy, najbardziej plastikowy syf. Ale chociaż wymieniają na podstawie przesłanego zdjęcia niedziałającego leda. Jak Ci nie zależy żeby Ci poświeciło dłużej niż miesiąc i masz dużo czasu na pisanie maili i telefony to kupuj.
  • Odpowiedz
@Werac: Możesz mieć rację, po pytaniu o jakość diod odpisali mi dwoma słowami. Może pokręcę się po marketach z osprzętem elektrycznym i coś sensownego znajdę.
  • Odpowiedz
@dablju_: Takiego czegoś nigdy w ręku nie miałem. Ale kilka uwag na podstawie samej specyfikacji.
Ciągle mówimy o ledzie, który ma małe gabaryty. Wraz ze wzrostem mocy zwiększa się też temperatura pracy. Na takiej powierzchni nie ma opcji żeby to odprowadzić. Po prostu się nie da. Zakres napięcia 85V-265V informuje nas, że jest zamontowana tam przetwornica prądowa CCD. Na plus będzie to, że przetwornica prawdopodobnie zmieni częstotliwość migotania z 50Hz na
  • Odpowiedz