Wpis z mikrobloga

#telewizory #zakupy

Rodzice doszli do wniosku, że chcą zmienić telewizor i oczywiście mam im w tym pomóc. Z tym ze akurat w tej kwestii nie za bardzo sie znam ;/

Na co zwracać uwagę ? W jakiej technologii najlepiej wybierać (led/lcd) oczywiście cena gra tu role... coś w granicach ~1200 zł .
  • 11
@WielkiStalowyNalesnikZaglady: tzn rozumiem technologie ledową :) ale nie wiem jak to sie ma do cen na rynku :)

Pomieszczenie - niewielki salon, stary dom jednorodzinny :) żadnego specjalnego rozmieszczenia, kina domowego itp :) to raczej niewymagający ludzie do tej pory żyli na kineskopie i im nie przeszkadzało :) Tylko teraz po przejściu na DVB-T część obrazu ucina (dziwna rozdzielczość TV) .
@WielkiStalowyNalesnikZaglady: No trochę średnio rozgarnięty w temacie jestem. Unikam TV jak ognia :D

Z drugiej strony pewnie sam skorzystam z "nowinki w domu" od czasu do czas (skoro będzie hdmi to można podpiąć lapka czy telefon) i szukam czegoś "godnego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy inaczej :) dzięki za pomoc
Wydaje mi się, że sharp to jedna z lepszych marek. Co do Samsunga to chyba najpopularniejsza marka u nas, ale trzeba uważać bo niektóre tanie modele są do kitu także, jak jakiś Cię zainteresuje to sprawdź najpierw w necie czy nie ma z nim żadnych problemów.

PS Sprawdź forum hdtv.com.pl