Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo

Chcesz poczuć się jak student prawa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania T-shirt w rozmiarze L!
Co zrobić? Zaplusować wpis i zaobserwować tag -> #furtkaprawna
Wyniki w piątek 20 maja br o godzinie 22:00.
Losowanie mirkorandom.

Kilka słów o #furtkaprawna.

Mirkuję z Wami od mniej więcej 4 lat - z różnych kont. Razem z przyjaciółmi zdecydowaliśmy się utworzyć projekt Furtka Prawna czyli blog z krótkimi artykułami prawnymi na tematy życia codziennego. Jak sprawić by prawo było prostsze.

Nasza strona: klik
Facebook: klik
Instagram: klik (są nogi, będą koty)

Z uwagi, że na wykopie nie raz nie dwa miałem bordo -> zielonki nie biorą udziału.

Pod tagiem #furtkaprawna będziemy publikować krótkie wpisy z co ciekawszymi paragrafami. Wołajcie mnie, jak pojawi się jakiś problem prawny, spróbujemy pomóc, a pomogłem już prywatnie kilkunastu osobom tutaj.

Kubki będą -> znam zasady.
kodekskarny - Uwaga #rozdajo

Chcesz poczuć się jak student prawa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do w...

źródło: comment_jl79PUb0ymGInu58YfG4zjvgVNcthXDy.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@kodekskarny: Macie jakiś tag albo zamierzacie mieć, żeby zgłaszać potrzebę skorzystania z #furtkaprawna ? Ktoś napisze jakiś problem albo potrzebuje sugestii naprowadzenia a dopiero po Waszej weryfikacji lub informacji od Was trafia na główny tag?

Fajny pomysł mam nadzieję, że chociaż za pomoc parę kurczaków dostaniecie a nie tylko ku chwale mirko!
  • Odpowiedz
@w_t_d: zawsze ku chwale mirko, sam traktuje to jak naukę i zdobywanie cennego doświadczenia, a projekt pozwala mi się rozwijać w trochę inny sposób niż murzyn w kancelarii. O tagu pomyślimy i zawołam.
  • Odpowiedz
@kodekskarny: mój rozmiar t-shirtu i mój kierunek studiów ukończony-pozostaje mi zaplusować i czekać aż będzie mój t-shirt bo za duże zrządzenie losu mnie spotkało i natrafiłem na ten wpis :)
  • Odpowiedz