Wpis z mikrobloga

Na mirko w gorących dyskusja, chłopak zrezygnował dla kobiety ze stażu w Kanadzie, a później ona go wystawiła. Komentarze oczywiście, że głupi, nie można tak robić, musisz zadbać o siebie, nie patrz na kobietę. W ogóle na nikogo nie patrz, tylko na swój rozwój, miej wszystko w dupie. Tak się da tylko w piwnicy chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak ludzie mają tworzyć dobry związek, jak są uczeni tylko samolubstwa? Clue sprawy nie jest, że zrezygnował z czegoś dla innej osoby, bo tak się robi w życiu, jeśli nam na kimś zależy...

(Ps. Chodziło o zamieszkanie ze sobą, jestem ultra konserwą i katotalibeb więc według mnie akurat dobre wyszło, że nie zamieszkają ze sobą przed ślubem)
#wykopshitlogic #wykopshitsays #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
@Mopsiak: nie tylko na wykopie takie standardy. Moim zdaniem wszystko w granicach rozsądku, bardzo czesto mozna pracowac/uczyc sie/rozwijac w jednym miescie i miec normalne zycie rodzinne. Z drugiej strony, jesli ten staz mial byc jakis max polroczny, to dziewczyna powinna go byla puscic i poczekac na większego dobra, przeciez nie chciał zostawac tam na stale.
  • Odpowiedz
Ja nie wnikam w sytuację. Chodzi o to, że nie można mówić "głupio zrobiłeś, trzeba się rozwijać", tylko to zależy od konkretnego związku. Trzeba razem rozmawiać, czasem któreś musi odpuścić. Ale wykopki są specjalistami od związków i swoje wiedzą.
  • Odpowiedz
@Mopsiak: Jest to głupota, sam taką popełniłem. Związki się rozpadają, a staż w Kanadzie? No #!$%@? nie jeden o takim marzy. Zresztą laska ma teraz na niego #!$%@? więc mam nadzieję, że op będzie wiedział co wybrać następnym razem.

Można się poświęcać, ale tylko jeśli druga strona robi to samo. Tu tak nie jest.
  • Odpowiedz
@Mopsiak: Założeniem jest, że jadąc na taki staż podnosisz swoją wartość jako osoba, również na "rynku" uczuć. Trzeba robić rzeczy, które czynią człowieka lepszym, wtedy druga osoba ma lepszego partnera.
  • Odpowiedz