Wpis z mikrobloga

Wołam #poznan - Czy są tu Mirki, które chętnie pograły by w gałę? Sprawa jest tego typu kruszy nam się ekipa (obecnie 7 osób), do końca maja gramy na hali a od czerwca do początku września na boisku. Ostatnio już nie graliśmy bo nie było pełnej ekipy a szkoda bo jest wesoło. Gramy co czwartek od 18:30 do 20:00 na Ratajach, os. Rzeczypospolitej 111. Ja jeżdżę z Górczyna więc jak ktoś mieszka po drodze - mogę podrzucić. Na sali gra nas kosztuje 15CBL / głowę - ale to tylko jeszcze 2 tyg ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdyby znalazł się jakiś zainteresowany, poniżej w linku można się dopisać - jakieś dodatkowe info? piszcie...

https://gdziegramy.pl/aktywnosci/Wmg2RgEd/czwartkowa-noga-na-ratajach?sp=5

dla atencji dodaję kultową piłkę adidas Tricolore ()
daro2822 - Wołam #poznan - Czy są tu Mirki, które chętnie pograły by w gałę? Sprawa j...

źródło: comment_vCsbsHlER9r0Vb2wvAwQXlcxmhwM8s11.jpg

Pobierz
  • 6
@sarna77: od amatora po... amatora wyższej jakości :P a tak serio to przekrój umiejętności jest różny. Są też chłopacy, którzy całkiem nieźle sobie radzą. Ja raczej do tej niższej klasy się zaliczam ;)
@sarna77: tydzień w tydzień. Na gdziegramy dopisujesz się do wydarzenia. Jak Ci pasuje dany czwartek to się zapisujesz :) na tej podstawie wiemy ilu nas będzie itd... a nam na ten czwartek brakuje jednego jeszcze ()