Wpis z mikrobloga

@Catttana: chodzi mi o to ze chciałbym kupic rodzicom wycieczkę autokarową do włoch i oprocz przejazdu i tego co jest w cenie plus wejściówki i taksa klimatyczna która jest podana na stronie nie mam pojęcia ile moze kosztować taki przykładowy dzień we włoszech, czyli wyjscie w czasie wolnym na kawe pizze, po prostu zasmakowanie włoch. jakies zakupy pamiatki. ile, podczas 5dniowej, wycieczki trzeba mieć w kieszenie euarsków zeby nie jeść chleba
  • Odpowiedz
@Noshimo: nie wiem w jakim wieku rodzice, ale ze wzgledu na temperatury to polecam druga polowe wrzesnia - bedzie 25+ a nie 35+. 5 dni na taka wycieczke? toz to latanie z jezorem na brodzie a i tak sie nic nie zobaczy. Wyslij ich na 5 dni do Rzymu i nie przez biuro autokarem, a samolotem i z hotelem gdzies w centrum. Rzym mozna zwiedzac wlasciwie na piechote z okazjonalnym wykorzystaniem
  • Odpowiedz
@Noshimo Piwko ok 4-5e, pizza (taka na jedna osobę) średnio 10-12e, kawka kolo 3,4e, selfi stick u opalonego kolegi: 5euro Wołam @nunczaqo bo niedawno wrócił z rzymu. Wg mnie na dzień żeby nie jechać na żyda (a wiadomo, że rodziców na jakieś dziadowanie nie wyślesz) to 30e na dzień styknie spokojnie. Nie będzie to jakiś haj lajf ale spokojnie w przyjemnej pizzerii coś za to zjedzą., wino wypiją, piwko też.

nie wysyłaj
  • Odpowiedz
@Noshimo: Kurcze, to wszystko zależy w sumie od miejsca, ale im dalej na południe tym jest taniej. Myślę, że dzienie powinni mieć przynajmniej 30 euro w kieszeni na takie swoje wydatki typu lody, pizza itd. Tak jak pisali wyżej koledzy, wrzesień to lepszy okres, bo tam wciąż jest ładnie a zarazem taniej niż w sezonie. Autokar to męczarnia (min. 17h) - lepszy samolot.
  • Odpowiedz