Wpis z mikrobloga

@mroz3: Propsy w #!$%@?. Zawszę jak widzę menelstwo to dzwonię po straż miejską (tylko takie prawdziwe menelstwo, jak siedzi dziadek z gazetą/książką i ma jedno piwko to spoko).
  • Odpowiedz
@mroz3: jak oni sobie z menelstwem panoszącym się po dworcu nie potrafią poradzić, to co dopiero z tymi przebywającymi na świeżym powietrzu.
  • Odpowiedz
@mroz3: też mieliśmy kiedyś na osiedlu problem z menelami - siedzieli na ławkach i placach zabaw dla dzieci, w końcu doszło do tego, że po 9000 interwencji policyjnych, z których nic nie wyniknęło, plac zabaw i ławki zostały dosłownie zaorane. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Generalnie policja nic nie może zrobić jak menel pije denaturat, bo to nie podchodzi pod ustawę o wychowaniu w trzezwosci - menel
  • Odpowiedz
@mroz3: propsuję. Często mam przesiadkę we Wrocławiu, godzina czekania na następny pociąg. W międzyczasie podchodzi do mnie średnio 5 panów żulów, sępiąc pieniądze i zagadując. Mówienie, że nie chcę rozmawiać lub odchodzenie nic nie daje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mroz3: kiedys jak jeszcze jezdzilem tramwajami to do 5 i 3 nie szlo wejsc bo ich pelno bylo. Ale tylko raz bylem swiadkiem jak tramwajarz wyprosil zuli, trwalo to 15min, opluli go milion razy, ale koniec koncow wyszli z tramwaju. Mieszkam we wro juz 6 lat a tylko raz widzialem taka sytuacje.

Kiedys jeszcze bylem swiadkiem jak kanar wypisywal dziewczynie mandat w tramwaju przez to ze nie miala biletu. Biletomat
  • Odpowiedz
@mitkyx: oczywiście, to jest chamskie, że kanar nie wywalił tych żuli ale... i tak biletu by nie kulili i tak mandatu by nie zapłacili i tak nie mają niczego, co komornik mógłby zająć... także robota głupiego

Jak na moje to powinni takich zamykać w jakichś ośrodkach zamkniętych. Przecież takie przepicie to jak choroba psychiczna ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie chodzi mi o szpitale psychiatryczne
  • Odpowiedz
@agaciksa: no tak ja to rozumiem, ale dlaczego ja musze placic za bilet 3zl gdzie jade 2przystanki, a oni smierdza w kazdym wagonie i jezdza 24h za dara? Bo sa zulami? Bo i tak nie zaplaca? Co z tego ze nie zaplaca. Jezeli ja dostaje mandat bo nie mam biletu, pije na dworze i kaza mi wyjsc czy z tramwaju/autobusu czy z tego parku gdzie pije to czemy im tak
  • Odpowiedz
@mitkyx: prawda; właśnie to należy do obowiązków służb, ale jak widać to nie działa;
Dalej jestem za zamykaniem ich w odosobnieniu w warunkach jak w polskim szpitalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz