Wpis z mikrobloga

@malak23: @g500s: Kiedy wyszło "Za młodzi na Heroda" nie mogłam tego słuchać, dzisiaj męczę płytę jak szalona. Podobnie jest z tym kawałkiem, dzięki że mówicie kiedy został nagrany ten numer.. Chociaż miałam nadzieję, na powrót dawnego stylu Rasmentalismu- takiego jak Hotel Trzygwiazdkowy albo Dobra Muzyka Ładne Życie- często wracam do tych albumów. Tym czasem.. Replay!
@g500s: To i tak sukces, ja mam 1 jak na razie i nie wracam do tej płyty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrzę na YT i tam też wszyscy zachwyceni Rasem i jednocześnie smutni, że to jednak produkcja sprzed ZMNH ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kowalska1991: z Rasem jest ten problem, że on w sumie nic złego nie robi, nie odpieprza jakichś przypałowych akcji, ale i tak lepiej się słucha hotelu 3 gwiazdkowego, albo "Rasgrzewki", czy jego fitów np. na HD I Diseta, albo takich sztosów jak Thomas Edison, bo to co wychodzi teraz jest poprawne, dobre, fajnie technicznie poskładane, ale nie ma takiej iskry jak wcześniejsza twórczość.
@g500s: Ale nie masz wrażenia, że to co było kiedyś miało mega pozytywne i lekkie bity do których sama nóżka chodziła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo ja strasznie zwracam na to uwage, może też przez to nowa płyta Rasmentalismu nie podeszła, bo to już nie te bity, niestety.
@kowalska1991: No to prawda, na DMŁŻ były w dużej mierze chamskie samplowanki, ale z klimatem, na hotelu trzygwiazdkowym Ment trochę zaszalał, ale siedziało to spoko, ZMNH bitowo byli świetni, a później Ment stał się bardziej muzykiem niż bitmejkerem. Nie chcę żeby ktoś mnie nieopatrznie zrozumiał - te bity są świetne, elegancko to siedzi, ale przyjemniejsze w odbiorze są jego wcześniejsze produkcje.
@g500s: @kowalska1991: ja tam złego słowa na Rasmentalism nie powiem, jestem bezproblemowym słuchaczem i nawet hejtowane "Wyszli coś zjeść" jak dla mnie ma kilka fajnych momentów, a 1985 jest póki co w moim top 5 tego roku, wiadomo że ludzie się zmieniają i zmienia się muzyka ale uważam że Rasmentalism jako jedni z niewielu trzymają równy, wysoki poziom
@malak23: "Wyszli coś zjeść" szanuje, mam w wersji fizycznej tak samo jak dwa wcześniejsze albumy ale na razie 1985 nie kupię, bo szkoda, żebym brała do ręki tę płytę tylko kiedy chcę wytrzeć ją w kurzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co nie zmienia faktu,że razem z Ten Typ Mesem jest w moim top 3, gdzie jeszcze jest W.E.N.A.
@kowalska1991: no to zacne podium, bez wątpienia krajowa czołówka, W.E.N.A. u Oera w tym roku to mistrzostwo, czeka na jakiś solowe LP bo Złe towarzystwo i Monochromy są to wybitne EP-ki, a 1985 jest wyjątkowo ładnie wydane ( ͡° ͜ʖ ͡°),