Wpis z mikrobloga

jakby się okazało, że jakiś tajemniczy wirus właśnie zabił 99,99% ludności świata, ale nie was Mirki, to co TERAZ, W TEJ CHWILI byście zrobili? Załóżmy, że siedzicie na samych gaciach przed komputerem i co robicie? Możecie iść do sąsiada, możecie iść na komisariat, na lotnisko, ukraść samochód, samolot - wszystko, bo prawie wszyscy nie żyją i nikt was nie ogranicza.
#glupiewykopowezabawy #pytaniezdupy #apokalipsa #zaglada
  • 10
@wytrzzeszcz: trochę trudno by było dostać się na inny kontynent, nawet przejechanie z miasta do miasto by sprawiało problemy. Samochody by stały na drogach i utrudniały ruch.
@wytrzzeszcz: poszedłbym do kilku sklepów i naznosił do domu tyle baniaków z wodą ile się da. Nie ma ludzi, nikt nie nadzoruje infrastruktury, zaraz skończy mi się woda/prąd. Co do prądu, kradnę jakiś agregat i benzynę z kilku stacji, przyda się też do samochodu. Ładuję też powerbanki, ale to w sumie bez potrzeby, mogę ładować w samochodzie. Problem będzie z akumulatorem, dlatego zaopatruję się w kilka na zapas.
#!$%@? też dużo
@wytrzzeszcz: Pojechałabym jak debil w piżamie szukać niebieskiego, siostry, brata i zataczała coraz dalsze kręgi od Wrocławia w rozpaczy i panice próbując znaleźć bliskich ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie zajawiają mnie nigdy nawet eksperymenty myślowe o postapokalipsie, bo jest zbyt wielu ludzi, których boję się stracić.
Jak ostatnio kminiłam, jaki duży schron musiałabym zbudować, by wszyscy moi bliscy byli bezpieczni, to mi wyszło w #!$%@? i trochę.