Wpis z mikrobloga

@mirek_1: Nie potwierdzili, a uprawdopodobnili i nie producenci tylko producent Nick jakiśtam. Strażak na profilu brata pisał że spotkali się z sytucją w której byli przekonani że na sonarze są zwłoki, a po zejściu pod wodę okazały się stołem.
@marcooo80: jak by były te ciała Obornickie co ostatnio znaleziono to jakim cudem by się cofały w stronę Mostu Rocha...

@leech: zawsze jest 1% że mylili się ale ich sonary sprawdzały się w takich sytuacjach o których nawet byś nie śnił że cokolwiek, kogo kolwiekt znajdą w rzece, morzu czy innym oceanie. To są sprzęty za grubą kapustę i mogą co do kilku centymetrów określić wielkość, zarys przedmiot itd... pisać
@marcooo80: Przy założeniu że w listopadzie i przełomie listopada/grudnia nie zaginęła osoba w Poznaniu i okolicy Luboń i te inne... wzroście około 165 cm to duże prawdopodobieństwo że 3 grudnia sonar mógł zarejestrować zarys ciała Ewy w odległość 1 km od Mostu Rocha i wynika że to są okolice Mostu Bolesława Chrobrego i rozwidlenia. Czas + nurt rzeki + mały spadek rzeki mogły by się zgadzać. Wynikało by z daty od
@marcooo80:

teraz powinni miec mozliwosc obliczyc w jakim obszarze powinno sie znajdowac

Z wypowiedzi brata Ewy wynika, że Maciej Rokus jeszcze raz będzie sprawdzał te 250 km rzeki. Również wytypował on 2 miejsca w którym to ciało z sonogramu mogłoby się znajdować i te miejsca także będą sprawdzane.
@taksepacze: Mogło tak być ale z tego co wiadomo to wtedy co mówiono że wyciągnęli ciało Ewy to właśnie był bezdomny ale nie chcieli szumu robić dlatego nie mówiono o tym.

Mam nadzieje że po prostu to co na sonogramie chociaż wyjaśni się....
@mirek_1: @marcooo80: Może Ewa - może też ktoś inny, póki co nie mamy nawet 100% pewności, że Ewa znajdowała się wtedy w wodzie. Za to ręka bezdomnego była jak najbardziej realna i dziwi mnie unikanie tego tematu może dlatego, że ciężko byłoby podać do wiadomości publicznej, ze to kolejne samobójstwo....
,,Mówiono, że wyciągnięto ciało Ewy" - to chyba mówił Rutek, a mówił również, że na 99% ciało Darii to ciało