Wpis z mikrobloga

Helloł :)

Dzisiaj pierwszy dzień moich testów z #nootropy.

Biorę się za #noopept i ekstrakt z lion's mane od @neurogarden.

Nie pierwszy raz testuję leki prokognitywne. W przeszłości próbowałem noopept w proszku, noopept w kapsułkach, etylofenidat, fenylopiracetam, fenibut, sunifiram, aniracetam itd. itp. Najlepsze efekty zdecydowanie przynosił noop w proszku (długofalowe) i etylofenidat (doraźne) - niestety stwierdziłem kiedyś, że smak noopeptu mi nie odpowiada, w związku z czym zacząłem stosować noopa w kapsach. W przeciwieństwie do proszku, kapsy nie dały mi nawet porządnego placebo effect.

Od roku jestem czysty od tego typu specyfików. Można więc uznać, że zaczynam od zera.

Aha - jestem przeciętnie uzdolniony w każdym kierunku. Mam bardzo słabą koncentrację i pamięć długotrwałą - więc bardzo możliwe, że wyniki testu będą znacznie się różniły od efektów mirka @LimitIess

Postaram się codziennie bardzo zwięźle relacjonować co się dzieje z moimi procesami poznawczymi i samopoczuciem.

Jak przez tydzień nie będę nic pisał, znaczy, że mi się zmarło i będziecie mieli przestrogę na przyszłość ćpuny. ;-)
  • 13
  • Odpowiedz
@hutnikov: Kiedyś kupiłem kilka sztuk od rodaka, który na swojej stronie sprzedawał specyfiki z Rosji - Noopept, Fenotropil, Semax i Selank - ale ta strona już nie istnieje. Niemniej powinienem jeszcze gdzieś mieć maila do niego. Jak chcesz, to wyślę Ci na priva.

Teraz już tylko proszek. Między chińskim proszkiem, a ruskim oryginałem nie czułem różnicy.
  • Odpowiedz
@hutnikov: Proszek kupowałem na braindoping.pl (albo jakoś tak, ten sklep też już nie istnieje, właściciel dał ciała), a teraz cisnę na tym od @neurogarden. Miałem też z Powder City. Dawał radę. W privie zaraz dostaniesz maila do typa co sprzedawał w Polszy oryginał w kapsach. :)
  • Odpowiedz
@hutnikov: W tym momencie noopept jest sprzedawany wszędzie taki sam. Próbowałem noopept z wielu źródeł - w tym oryginalny ruski. Smak ten sam, działanie to samo. Doszedłem do wniosku że jest to tak tani i popularny specyfik że fałszowanie się nie opłaca.
  • Odpowiedz
@neurogarden: To fakt, fajnie dostać coś bez syfu z fabryki ;) Nie myśleliście nad wprowadzeniem NSI-189 do oferty? sporo osób było by zainteresowanych, najlepiej od razu w kapsułkach bo większość i tak nie będzie w stanie odmierzać dokładnych 20-40mg.

Noopept jest popularny, ale posiadając takie "egzotyki" sporo zyskacie bo to dobra reklama ;)

Jak miał bym wam doradzić, to NSI-189 i coluracetam to jedne z lepszych nootropów - technicznie jedyne
  • Odpowiedz
Po 1 dniu testu z #noopept #nootropy

- wstałem bez zmęczenia po 4 godzinach snu. Codziennie śpię od 4 do 6 godzin, ale zazwyczaj jestem niewyspany.

- reszta bez większych zmian i tak raczej pozostanie przez kilka dni, ponieważ mam dodatkowe problemy z koncentracją przez ból zęba, zatok, głowy i lekkie przeziębienie.
  • Odpowiedz
@warrengda: ja też ostatnio wrzuciłem noopa, zwykle spałem dość długo a po noopie już na następny dzień wstałem po mniej godzinach wyspany. Może to nie noop, a może tak. Ale spauzowałem bo nie mam warunków, za niedługo wrócę.
  • Odpowiedz