Wpis z mikrobloga

Mirksony, potrzebuję #pomocy. Ktoś wchodzi na teren mojej posesji od strony ogródka i najprawdopodobniej podkrada drewno na opał lub inne cuda wianki. Planuje zrobić zasadzkę i poszukuje #kamery by uchwycić tajemniczego turystę. Kamera oczywiście tania (tak do 50 dolanów), z #aliexpress najlepiej . Taguje także #itemyzchin, jeśli niesłusznie to wybaczcie. Wynalazłem takie cudo

Taka kamera

Kamerka wydaję się jak najbardziej ok na takową akcje, bo filtr nocny, wykrywacz ruchu, ale niestety problem tutaj jest taki, że w ogródku nie ma prądu i bym musiał kombinować z jakimś akumulatorem i transformatorem by napięcie i natężenie było odpowiednie. Niestety #elektryka u mnie słaba.
  • 23
@TheMan: nie ma takiej listy. Ale #!$%@? tak itemyzchin nie mogl zostać wpisany przypadkowo bo to nie jest potoczne słowo. Ktoś fajnie pomyślał, wymyślił taga do recenzji a i tak muszę czytać o jakis ludzkich dramatach, drewno kradną - kamerę z ali trzeba. #!$%@? ze bedzie za miesiąc, ze nawet pod tym tagiem i milion innych recenzji w internecie. Trzeba zapytać o to samo po raz milionowy. Jaka kamerka do 100dolonow,
@matiwoj11: gwarantuje, że użyje tego tagu jak już kamera przyjdzie i zdam relacje co do działania.
@barrtoszek: opał opałem, ale o warzywa strach też (młode ziemniaczki coming)
@hrumque: już pomogłeś, bo teraz wiem o tym, że kamerka jest do użytku wewnętrznego w pomieszczeniach.