Wpis z mikrobloga

@Wut_Mayonaise: Z mojego doświadczenia mogę ci powiedzieć żebyś nie kupował takiego sprzętu w sieciówkach.
Jeśli chcesz mieć gadżet? ok, ale zainwestuj w profesjonalny sprzęt fryzjerski. "Zwykła" profesjonalna maszynka do strzyżenia kupiona w specjalistycznym sklepie fryzjerskim jest lepsza od tej najbardziej wypaśnej z media czy saturna. Takie maszynki to prawdziwe maszyny które pracują godzinami dzień w dzień. Sklepowe szybko się grzeją, są głośne i nigdy ich ostrza nie są tak ostre i
Pobierz be3 - @Wut_Mayonaise: Z mojego doświadczenia mogę ci powiedzieć żebyś nie kupował tak...
źródło: comment_Qn2JPBhM9B4oWTXv0kOD7b77hkv4Zb3M.jpg
@Wut_Mayonaise: kupiłem Babyliss za 80zł i chodzi 3 rok, ładuje baaardzo rzadko. Pękła końcówka bo źle założyłem ale i tak golę się bez. Zestaw mniejszy niż w Remingtonie ale i tak nie użyjesz wiecej niz 2 końcówek. Jakoś fajna, dobrze wyważona. Polecam
@Wut_Mayonaise: Kilka lat temu kupilem remingtona za jakies 140-150 zl. Ma akumulator, sporo koncowek, latwo sie go czysci i ma tez taki wysuwany dzyndzel do "kilkudniowego" zarostu. Bylbym sklonny nawet go polecic, tylko gdzies go wsadzilem a nie pamietam modelu :)