Wpis z mikrobloga

Witam,

Tak jak obiecywalismy przygotowaliśmy dla was konkurs, do wygrania są: za najlepszy komentarz słuchawki Natec Genesis H11 Gaming natomiast za drugie miejsce podkładka pod mysz Natec Genesis M11 Logo.

Losujemy z osob ktore:

zaobserwują profil PCStore Gaming Arena
http://www.wykop.pl/ludzie/PCStoreGamingArena/

polubią profil na facebooku PCstore Gaming Arena
https://www.facebook.com/PCStoreGamingArena/?fref=ts

napiszą w komentarzu za co kochają E-sport

Losowanie odbędzie się w Niedziele 15 maja.
Zieloni biorą udział.
#cebuladeals #rozdajo #zadarmo ! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz PCStoreGamingArena - Witam,

Tak jak obiecywalismy przygotowaliśmy dla was konkurs,...
źródło: comment_F1EapgYYDG3ZNcAq2BxZzFYE61wXn1Hd.jpg
  • 64
@PCStoreGamingArena: Kocham esport za to że mogę kibicować mojej drużynie virtus.dno znaczy pro z Pawłem takim chłopakiem z gimnazjum i w ogóle z nim drużyne mam taką i czasem gramy no i raz się zdarzyła taka sytuacja że biegne przez mid i potem na shorta ale najpierw Paweł ten chłopak z gimnazjum zabił jednego na midzie i potem na shorcie zabiłem jednego no i wygraliśmy razem z Pawłem bo było 2
@PCStoreGamingArena: za co kocham e-sport?Za równe szanse,nie ważne czy jesteś stałym bywalcem siłowni,sportowcem profesjonalistą,czy też nie masz ręki czy nogi,w e-sporcie możesz być mistrzem piłki nożnej,kosza,możesz strzelać niczym profesjonalny żołnierz,nigdy nie ryzykując śmiercią swoją lub innych,możesz spełniać marzenia które w prawdziwym życiu były by przeszkodą nie do przeskoczenia,znam pro graczy,którzy nie mają ręki,są autystyczni,zwykła gra pozwala im poczuć się kimś naprawdę wyjątkowym.
Za to kocham wirtualne rozgrywki.
@PCStoreGamingArena:
Moim zdaniem to nie ma tak, że ktoś kocha e-sport, albo nie kocha. Gdybym miał powiedzieć, jaka grupa ludzi najbardziej kocha e-sport, powiedziałbym, że gimnazjaliści. Ekhm... Gimnazjaliści, którzy podali się, kiedy sobie nie radzili w normalnym sporcie, kiedy zawsze stali na bramce. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania na bramce wpływają na e-sport. Chodzi o to, że kiedy gimnazjalista się czymś interesuje, nawet pozornie głupim, bywa, że nie znajduje
@PCStoreGamingArena: Lubię e-sport, bo daje super możliwości zarówno współpracy, jak i rywalizacji, zwłaszcza w teamie (a jednocześnie nie lubię sportów drużynowych irl bo jestem ciamajda i zawsze boję się, że dostanę piłką albo ręką czy nogą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kocham e-sport za to ze jest podobny do zwykłego sportu, są tu turnieje i ligi jak np. w piłce nożnej. Ale w e-sporcie nie liczy się kondycja tylko umiejętności, zaangażowanie, wola wali o najlepsze miejsce a tak po prostu chodzi o to aby cieszyć się z fajnej gry z Kolegami z Teamu!! Pozdrawiam :) Reckless