Wpis z mikrobloga

Do różowych. Zgodziła byś się na seks z niezbyt przystojnym nieznajomym za 100 000zł jeżeli absolutnie nikt by się o tym nie dowiedział?
#ankieta #seks

Czy poszłabyś do łóżka za duże pieniądze

  • Tak 12.6% (935)
  • Nie 3.4% (251)
  • Nie, ale za więcej tak 1.0% (76)
  • Tak nawet za złotówkę 6.6% (487)
  • Sprawdzam 76.5% (5679)

Oddanych głosów: 7428

  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanMihau: Zgaduję, że sam jesteś jednym z nich i w takim towarzystwie się obracasz?
Takie kobiety co się wyszalały za młodu i mają zamożnych statecznych mężów zjadły ciastko i mają ciastko więc gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlaczego oczerniające? Ty byś nie przeleciał brzydkiej dupy za sto koła? xDD nawet za 10 byś to zrobił tak samo jak laski ;)

@ImNewHere: widzę, że nieznane ci jest pojęcie rozumu i godności człowieka. Nie każdy jest na sprzedaż.
  • Odpowiedz
@LLU83: Żeby mieć dziewczynę w której się podkochiwałem kiedyś dałbym za jeden raz 10tysięcy spokojnie. Są tacy co by dali więcej. Już nie mówiąc o celebrytkach.
Wszystko zależy od sytuacji.
Ale tak - to pytanie jest mocno teoretyczne. Pytanie ile warta jest kobieca moralność zawsze na czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arrival: gdy zaczniesz uprawiać seks odkryjesz, że sprawia on sporo przyjemności obu stronom (oby) i atencja czy dowartościowanie się nie musi być żadnym powodem :)
Wiesz, to jak picie alkoholu czy wszczykiwanie matihuanen, czasem robi się to dla czystej satysfakcji i doznań, nie trzeba do tego dorabiać tła psychologicznego ;)
  • Odpowiedz
@MichaelP: przeczytaj pierwszy wyraz mojej wypowiedzi, od małpy do dwukropka. Taki format oznacza, że mój komentarz jest odpowiedzią na czyjś post. A teraz przeczytaj ten post ;P

tl;dr: facet pominął dość istotny fakt, że gro kobiet uprawia seks z dokładnie tego samego powodu, co gro mężczyzn - bo LUBI. Żadne hurrr durr atencja, po prostu lubią się #!$%@?ć, ale ten gość raczej nie ma pojęcia, że kobiety czerpią z seksu
  • Odpowiedz