Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko powiedzieć wszystkim posiadaczom kart EVGA że jeżeli napiszecie ładnego maila do centrali do USA, a wasza karta objęta jest jeszcze gwarancją. To będziecie mogli wymienić kartę na lepszy model z deliktaną dopłatą lub nawet bez dopłaty jak wam się poszczęści, tzn. Jak masz nie leciwą 970 EVGA (dowolny model) a chciałbyś wymienić na 1070 to EVGA jest w stanie to zrobić za free. Kluczem jest ładnie napisany mail z kilkoma argumentami dlaczego nie jesteś zadowolony z karty lub że coś tam (piszczące cewki, stuttering etc) ci przeszkadza. Nie będzie problemu.
Historie tego typu niejednokrotnie były opisywane na reddicie.

A właścicielom innych 970 pozostaje mi życzyć jedynie dużo fps na ich sprzętach.

#pcmasterrace #nvidia #evga
A.....h - Chciałbym tylko powiedzieć wszystkim posiadaczom kart EVGA że jeżeli napisz...

źródło: comment_dvJFcB2hxkph3TyFgdewRUtLh4lPUiNn.jpg

Pobierz
  • 15
@dob3k: mam Asusa wiec kupowanie day one EVGI nie poprawi mojego bytu, i chyba zostane z ASUSem, mam dużo ich sprzetu i nigdy mnie nie zawiedli, Plyta Asus, karta ASUS, laptop ASUS, perchiperale ASUS.

jakby robili monitory jak DELL to mialbym tez ekran ASUSA xD

Powinni mnie #!$%@? na rękach nosić :P
@AmonGoeth: zrob fotke wszystkich swich produktow od nich i im wyslij. Serio. Nie zdziwię sie jesli Ci wysla jakis upominek.
Ja mam tylko mobo admsusa i jestem zadowolony choc osobiscie cenie msi wyzej niz asusa (a EVGA nad nimi). Zarowno jesli chodzi o obsluge klienta jak i jakosc i wydajnosc produktow.