Wpis z mikrobloga

@Siwariusz: jak doda się wszystkie wpisy z pierwszej strony gorących to po odświeżeniu nie ma wpisów, ale żeby to obejść, trzeba by było renderować całego mikrobloga z poziomu skryptu w oparciu o API Wykopu (o ile Wykop udostępnia coś takiego jak np. lista wpisów z gorących chronologicznie bez ograniczenia liczbowego).

Skrypt ma raczej pozwalać na ukrycie wpisów, które zaśmiecają gorące/których nie chce się widzieć, a nie ukrywaniu wszystkiego, co się pojawi.
@zranoI: Tylko ja nie chce widzieć, żadnego wpisu który już przeczytałem, dlatego się pytam. Przetestuję i zobaczę. Właśnie zauważyłem to, że wpisy z 1 strony zniknęły. Teraz pytanie co się stanie jeśli jakiś wpis przeskoczy z dalszej strony na pierwszą?
@Siwariusz: jeśli nie został wcześniej ukryty na dalszej stronie (liczy się id wpisu), to normalnie przeskoczy na pierwszą stronę i jeżeli będzie jedynym nieukrytym wpisem, to będzie jedynym widocznym na pierwszej stronie.
@zranoI: korzystam z Mirkoukrywacza już naprawdę sporo czasu, super robota! Jedyny bug jaki zauważyłem, to że wtyczka lubi się "zapychać", tzn. w pewnym momencie pomimo kliknięcia na "ukryj wpis", wpisy po odświeżeniu strony pojawiają się z powrotem, podejrzewam, że ze wzgledu na jakiś limit. Lubię wchodzić w gorące 24 i przegladać 5-6 stron i ukrywać to co przeczytałem, wtedy w okolicach 5 lub 6 strony wtyczka tak jakby przestaje działać. Innych
@Killua: dzięki, bardzo miło mi to słyszeć :) Co do przepełniania się listy ukrytych wpisów, to niestety wynika prawdopodobnie z pojemności ciasteczka i niewiele mogę z tym zrobić ad hoc - zalecam czyszczenie ukrytych wpisów. Jak będę miał chwilę, to spróbuję dodać mechanizm zapobiegający temu - jakbym nie dał Ci znać do piątku, to przypomnij się proszę na PW.