Wpis z mikrobloga

Mirki, przyszedł do mnie redmi 3 pro i teraz pytanie czy mogę zainstalować na nim polską/angielską nakładkę? Mam niby po angielsku ale część jest i tak z krzaczkami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nigdy nie bawiłem się androidami i nie wiem co i jak. Może też zamiast MIUI polecacie CyanogenMod czy coś innego?
#xiaomi #redmi3 #redmi3pro #miui #miuipolska
edit: szukałem już w necie ale trochę nie mogę się połapać, na razie wysłałem prośbę o unlock
  • 7
@vesper240: póki nie masz zgody na odblokowanie bootloadera to możesz tylko zainstalować polski ROM od Acida na zablokowany bootloadera.
Co do cyanogenMod to nie używa go zbyt wiele osób a skoro masz wersje pro to w dodatku chyba nie działa tam jeszcze czytnik linii papilarnych. wypróbuj miu, jak Ci się nie spodoba to dopiero się zastanawiaj.
@vesper240: co ciekawe o odblokowanie bootloadera można wystąpić przed zamówieniem telefonu. Tak jak powiedzieli koledzy wyżej - bez tego ani rusz ()
Na pocieszenie dodam Ci, że jak już Chińczyk zaakceptuje twoją prośbę to wgranie polskiego nie jest trudne (chociaż wymaga zaparcia, bo momentami instrukcja nie jest jasno/zgodnie opisana)
@solla: No tak bo przecież ten ROM był gotowy przed premierą wersji PRO, zapomniałem o tym. To niestety musisz się po męczyć. Cała nadzieja w tym że prośbę o odblokowanie wysłałeś zaraz po zamówieniu telefonu.
Tak z ciekawości zamawiales na promocji planetplus u goldway'a?
@asd1asd: Odblokowałem bootloadera, i robiłem wszystko wg instrukcji z miui polska, i telefon nie wstawał, recovery chyba nie chcial sie zflashować... Probowałem kilka razy, za kazdym razem padał... W końcu sie poddałem i wgrałem global stable :(