Wpis z mikrobloga

Sluchawki Rock Zircon.

Przyszly po ponad miesiacu czekania, kupione za niespelna 8$ na #aliexpress, w trakcie promocji (bylo cos w marcu afair).
Obecna strona produktu: http://www.aliexpress.com/item/100-Original-Rock-Luxury-Zircon-Stereo-Headphones-Headset-3-5mm-In-Ear-Earphone-Earbuds-For-IPhone/32471175916.html

Niestety majfriendowi skonczyly sie sluchawki i prosil bym poczekal 2 tygodnie na nowa dostawe.
W ramach przeprosin dorzucil do to co jest w prawym gornym rogu zdjecia, dodatkowe tipsy, czarny "woreczek" na sluchawki i klips.

Oryginalnie w zestawie, dostajemy ksiazeczke, gwarancje (co najlepsze na mojej widnieje pieczatka QC 21.04.2016), 3 party tipsow s/m/l i sluchawki.. czyli dosc biednie.
Wypasione jest natomiast pudelko na sluchawki ktore zamyka sie na magnes - po ki grzyb, nie mam bladego pojecia. Pudelko jakos pierwsze zawsze laduje w kuble.

Co do samych sluchawek, kabel do rozdzielacza jest w oplocie, dosc cienki i elastyczny. Wtyk katowy alumioniowy najmniejszy z mozliwych, to chyba najmniejsza wtyczka z jaka sie spotkalem w sluchawkach.
Po rozdzielaczu kabel traci oplot, jest dosc przyjemnie gumowany, na kablu od prawej sluchawki znajduje sie microfon z jednym przyciskiem. Mikrofon jest dosc lekki nie przeszkadza zbytnio.

Same sluchawki (zdjecie z bliska jest w pierwszym komentarzu), niestety jak w wiekszosci budzetowych chinczykow troche odpustowe. Zlote wykonczenie nie wiadomo po ki uj, sluchawki sa czarne ale glare, wiec blyszcza sie jak jajca znudzonego psa. Dodatkowo te zakonczenia sa lekko wyprofilowane, tak ze delikatnie skrecaja w strone twarzy.
Dolaczone tipsy, biale z cienkiego silikonu, niezbyt miekkie. Ja raczej bede zmienial na inne, tez cos mi nie podchodza i nawet L nie tlumia dobrze, mam uszy jak slon - moja wina.

Co do samego dzwieku, niewiele moge powiedziec, bo jeszcze nie wygrzane. Prosto z pudelka napewno jest od #!$%@? basu :) Mnie to akurat cieszy, bo po bass monsterach jak fischer audio eterna, ciezko mi znalezc rownie dobre sluchawki. Od razu moge powiedziec, ze na chwile obecna zjadaja KZ ATE dzwiekowo. Co bedzie pozniej sie zobaczy.

Ogolnie za ta kase jak dla mnie super i nie zaluje zakupu.
Zastanawiam sie czy bieganie + rower je szybko wykonczy.

#chinskiecuda #itemyzchin #sluchawki
Pobierz PurpleHaze - Sluchawki Rock Zircon.

Przyszly po ponad miesiacu czekania, kupione z...
źródło: comment_7cbyFj3j1vwXtW404gqnNpwzppZnLIxV.jpg
  • 12
@szczebrzeszynek: nie napisalem tego ale dla mnie przewaga nad kz ate, jest to ze sa male. Kz to kurde potwory kawal prostokata ktory probujesz wcisnac gdzies w uszy, a w bonusie te obciazniki przy sluchawkach...
Graja ladnie, ale kolo ergonomii to nawet nie staly ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alget: nie owijajac w bawelne po okolo pol roku uzytkowania, jebly ( )

A konkretnie padly przy mikrofonie umieszonym na kablu od prawej sluchawki. Druty sa tam tak cienkie, ze znajomy elektronik ktory mial sporo do czynienia z takimi tematami, orzekl ze nie ma opcji na naprawe.

Graly fajnie, mialy dosc sensowne dolaczone silikony, troche draznil designe z tym szpiczastym zakonczeniem, ale to detal.
Natomiast sluchawki
@PurpleHaze: Dzięki za szybką odpowiedź. Robimy małe rozeznanie wśród userów i większość jest zadowolona ze stosunku cena/jakość. Sam osobiście używam w drodze z/do pracy i spełniają swoją rolę, grają całkiem ładnie (basy trochę wysokie) ale kabel robi też dobrą robotę, bo zrywa i nie plącze się z czym miałem zawsze problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)