Wpis z mikrobloga

@blend: Zależy którzy (jak wszędzie). ;) Ale generalnie tak, arabowie, persowie i Turcy mają raczej fajny typ urody.
Zresztą kobiety stamtąd też są bardzo ładne.

Dlaczego... No po prostu są, mają ciemne włosy, oczy, często piękną oprawę oczu, lekko ciemniejszą karnację. Jak są młodzi to raczej jest na czym oko zawiesić.
@blend: araby to najbardizej meski naród, podobnie jak murzyni. Obie rasy jednak są durne jak buty i wyznaja patriarchat. Baby jednak wolą posłusznych misiów o wyglądzie araba xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD11111
@testowe53596: Nie chcę Cię martwić, ale jak facet głupi to jego atrakcyjność mocno spada choćby był nie wiem jak przystojny. ;)

@testowe53596: W ogóle to dość ciekawe, bo generalnie czarnoskórych już nie uważam za przystojnych, jakieś pojedyncze przypadki może, ale tak to nie.
Nie chcę Cię martwić, ale jak facet głupi to jego atrakcyjność mocno spada choćby był nie wiem jak przystojny. ;)


Zalezy co dla kogo jest głupie. Dziwnym trafem kobiety jak obserwowaismy z kolegami zawsze leciały na tępaków, krętaczy. Dla nich oni byli inteligentni, ale te kobiety same nie miały zbyt wysokiego iq. Inteligentni zawsze byli odrzucani wiec sorki. Dopiero jak dzieki intelektowi sie zarabia to kobieta widzi w nim cos, a tak