Wpis z mikrobloga

Kurde co się stało z HK post... wiele paczek już dostałem od tego przewoźnika i nigdy nie były wysyłane dłużej niż 1 dzień po nadaniu, a teraz taki kruczek.

Nadanie przesyłki,2016-04-29 16:42, International Postal System

I nic więcej... co ciekawe 2 przesyłki od tego samego gościa nadane dzień wcześniej są od 3 maja w WER Warszawa :v

I na dobitkę są to rzeczy których potrzebuję na już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

HK ma jakieś zatory czy coś?

#aliexpress #poczta #chiny
  • 12
  • Odpowiedz
@lukaszlukasz: Pilnie na zasadzie że nigdy nie miałem problemów z HK post, paczka zawsze była max 9-10 dni po zamówieniu, a teraz 7 od zamówienia a nadal siedzi u majfrendów ... a pilna z tego względu że potrzebuję ESC do drona do nagrania jakoś na 15 maja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@luKi13223: ja miałem paczkę od 30 kwietnia w wer warszawa a ruszyła dopiero wczoraj a ty się srasz ze od 3 mają status się nie zmienia? jak masz takie głupoty wypisywać do paczek zamawianych z chin to weź się lepiej walnij młotkiem w łeb i zacznij zamawiać na allegro z wysyłką kurierem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PaulStone: Czytaj dokładnie. Chodzi o to że zawsze przesyłki z HK wychodziły po 1 dniu od nadania a tutaj po 6 dniach nadal nie jest wysłana i zadałem pytanie czy poczta ma jakieś zatory :) Polecam czytanie ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz