Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #bekazpsycholewactwa #bekazpodludzi

Lewactwo to jednak choroba. Lewak nie potrafi sam mysleć. Myśli tak jak mu to przekazują jego idole w nagłówkach. Krótkimi seriami. Na wypoku lewactwo pluje jadem bez opamiętania, jak w jakimś amoku. Zbydlęcenie i zrynsztokowanie totalne.

A tu jak ich WÓĆ i MISZCZ pokazuje im jak to robić. Tak, ten koleś ponoć jest dziennikarzem i pracował kiedyś na takim stanowisku w telewizji publicznej... MINDFUCK

dx
p.....r - #bekazlewactwa #bekazpsycholewactwa #bekazpodludzi

Lewactwo to jednak ch...

źródło: comment_SB75qiJODMMgXpjwznhWiYSGPq8De9Wz.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: weź bo jestem niesamowicie ciekaw pokaż mi te plucie jadem przez lewctwo. Piszesz o tym i piszesz chyba już setny raz, a przykładów nadal brak. Mam dziwne wrażenie, że to tylko twoje urojenie i to o czym piszesz znajduje się tylko w twojej głowie.
  • Odpowiedz
@kw401: Ten pan pełni funkcje radaktora naczelnego. Zastanawiam się jakim cudem ktoś jakakolwiek firma pozwala sobie na takąosobęna wysokim szczeblu. Żadna firma, no chyba, że taka, która ma interes w takim pluciu jadem. Innego wytłumaczenia nie ma.
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: Cóż, to nie jest tekst z Newsweeka, tylko jego profil na Twitterze. Nie reprezentuje tam pisma, tylko siebie samego. Poza tym w biznesie dziennikarskim decyduje nie poziom, a poczytność. Nawet jeśli teksty Newsweeka mają taki styl, to widocznie czytelnikom to pasuje, bo gdyby nie pasowało, to spadłaby sprzedaż, a Lis zostałby za to obarczony odpowiedzialnością.
  • Odpowiedz
@kw401: @kw401: To nei istotne. To pracownik mediów a nie śmieciarni. Udziela się w mediach społecznościowych.
JEst twarzą tej instytucji. Z biznesowego punktu widzenia żaden wydawca normalnie by sobie nato nie pozwolił no chyba, że ma w tym interes. PRzecież to jak on się zachowuje to rynsztok i patologia.
  • Odpowiedz
@kw401: Jeśli stwierdziłbym, że Terlikowski to idiota (oczywisty fakt) to też byłoby to plucie jadem? Zakładając ofc, że czytelnik mojego posta jest po prawej stronie - pewnie tak.

Lewactwo to jednak choroba. Lewak nie potrafi sam mysleć.


To jest plucie jadem jak i generalizowanie co w głównej mierze nie prowadzi do niczego dobrego, ale to się wie po osiągnięciu pewnego poziomu intelektualnego, którego wydaje mi się, że dużej części społeczeństwa brakuje.
  • Odpowiedz
@dasmonka: Nic dodać nic ująć, lepiej bym nie skomentował, jednak tego niestety się nie zmieni, bo najciężej takim osobnikom jest przyznać rację, nawet jak jest ona ewidentna i niepodważalna.
  • Odpowiedz