Wpis z mikrobloga

Ej #neuropa czemu smiejecie się tak zawzięcie z sebków i nie-sebków kupujących za własne pieniądze ubrania w motywach patriotycznych (o estetyce ich projektu nie będe dyskutował bo to inna kwestia) skoro sami walczycie z tym aby każdy mógł wyglądać i ubierać się jak chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsi masowo tworzyliście ubranka tęczowe z napisami pełnymi tolerancji itp. Hipokryzja sięga powoli zenitu

Pic related niestety.

#4konserwy #bekazlewactwa #bekazhipokrytow #lewackihumor #bekaznarodowcow #bekazanarchokomunistow
Python - Ej #neuropa czemu smiejecie się tak zawzięcie z sebków i nie-sebków kupujący...

źródło: comment_dR32dy7RVl66rdGya7Z9X6WZLZBIDyB8.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Bo mogą.


@mnik1: Inteligencją nie grzeszysz prawda?

Jak psycholog zadaje jakiejś grupie pytanie "czemu zachowujesz sie tak i tak" to wybiegasz, opluwasz go i krzyczysz "bo mogom!!!!1one" i pytasz o #!$%@? mu chodzi?
  • Odpowiedz
@Python: Koszulka z tym komunistą o wiele głupsza od tych pseudopatriotycznych. Mówię jako społeczny ultra-lewak. Ale jej popularność, przynajmniej w Polsce jest nieporównywalnie mała do koszulek pseudopatriotycznych. Dlatego "śmianie" się przynajmniej z mojej strony skupia się na pseudopatritycznych koszulkach.
  • Odpowiedz
@Python: Ty mi tu nie #!$%@? smutów tylko wyjaśnij o #!$%@? ci chodzi, człowieku. Wielki, buldupiący wpis o tym że "lewactwo się z patrjotydżnej odzieży śmieje" - no straszny skandal #!$%@?, straszny.

I #!$%@? z tego pytam po raz trzeci, tracąc już nadzieję na uzyskanie odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Amerykanie mogą


@Python: Co znaczy "Amerykanie mogą"? Że ktoś im tego nie zabronił, a u nas coś jest zabronione? Przypuszczam, ze ktoś kto wyskakuje na co dzień akurat w takiej koszulce w USA też jest dla bardzo wielu jakimś śmiesznym, zakompleksionym, redneckim pajacem tylko o tym nie słyszysz.
  • Odpowiedz
@Python: Ubranka z tęczą, flagą, czy godłem to jedno, ale Che Guevara to pewna przesada. Da się podciągnąć koszulkę z Hitlerem lub Stalinem pod "propagowanie ustroju totalitarnego? Jeśli tak, to Che też by się zaliczał, nie?
  • Odpowiedz
@Python: Już wyjaśniam. Każdy ma prawo kupować i ubierać się w co ma tylko ochotę. Nie kloci się to natomiast z moim prawem do nazywania pewnych ubrań albo zakupów jako kretyńskich. Wyrażenie opinii pozostaje moim prawem. Mam nadzieje, ze pomogłem
  • Odpowiedz
@Python: chodzi o szacunek do symboli narodowych "sebku", ubieranie się we flagi i orzełki na codzień z szacunkiem nie ma wiele wspólnego. Narodowców #!$%@? fasadowy, kibolski patriotyzm.
  • Odpowiedz
@Python:

Ej #neuropa czemu smiejecie się tak zawzięcie z sebków i nie-sebków kupujących za własne pieniądze ubrania w motywach patriotycznych (o estetyce ich projektu nie będe dyskutował bo to inna kwestia) skoro sami walczycie z tym aby każdy mógł wyglądać i ubierać się jak chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsi masowo tworzyliście ubranka tęczowe z napisami pełnymi tolerancji itp. Hipokryzja sięga powoli zenitu


Nie używaj słów, których
  • Odpowiedz