Wpis z mikrobloga

witam.Gram od wczoraj w #hearthstone, swietna gierka,ale ie rozumiem jednej rzeczy.Gram czarnoksieznikiem i odblokowalem wszystkie 20kart. Dlaczego tylko zawsze gram podstawowymi? Nigdy np nie trafila mi sie karta amrazania innych postaci, chociaz ja mam
  • 24
@ZagLos: @weshu: dalem rade,ale cos jest nie tak.Np karta maga ,,zniszcz stronnika na poczatku tury-splugawienie'' Wzialem to 2 razy i nic im nie zrobilo (na poczatku tury bralem, tylko aureole mieli nad glowa''..
@szakal555: Nie chodzi Ci o karte warlocka corruption? Ona zabija na poczatku twojej nastepnej tury. Poza tym karta bardzo srednia. Jak nie chcesz sie bawic w kreatywne skladanie deckow to polecam hearthpwn.com I taki tip ; nie oplaca sie na poczatku otwierac paczek za golda ; najlepiej jest kupic wszystkie przygody bo to sa gwarantowane grywalne karty
@szakal555: Z twojej wypowiedzi wynika ze na poczatku twojej tury twoj przeciwnik moze atakowac. Karta dziala tak:

Karte rzucasz na wrogiego stronnika -> zostaje on oznaczony -> jest tura wroga -> on moze nim robic co chce -> stronnik umiera bo jest poczatek twojej tury
@szakal555: lord jaraxxus, czyli ten "czerwony diabel" jest karta legendarna (rzadka bardzo) i jest ona z pakietow. Nie moze go zabic plugastwo, poniewaz jest to jakby zamiennik twojego bohatera, teoretycznie nie jest to minion, jednakze w niektorych przypadkach moze trafic na stół.