Wpis z mikrobloga

Mirki chciałbym kupić sobię pierwszy samochód. Dużo już ich oglądałem, ale zwróce się do Was z prośbą o doradzenie mi :) interesuje mnie coś w benzynie + lpg do 5 tys CBL ( ͡° ͜ʖ ͡°) i żeby było tanie w naprawie gdyby coś się popsuło :)
Myślałem już nad:
-Lanosem
-Astra G
-Megane I
#motoryzacja #samochody
  • 21
@wowo06: tez zadałem podobne pytanie i motomirki polecały w większości lanosa a do 5k znajdziesz zadbany i dobry egzemplarz. Poczytałem o tym samochodzie i ma bardzo dobre oponie wsród kierowców i na pierwsze auto nadaje się idealnie
@wowo06: to sa samochody do ktorych kupisz czesci wszedzie po lajtowej cenie. jesli kupisz w dobrym stanie technicznym to spolojnie pociagna. nie powiem ile dokladnie bo np sprzeglo moze jezdzic 100 lat a moze rok. zalezy ile i jak jezdzisz.
@wowo06: Jechałem Astrą G i ani to fajne, ani to ładne, ani to mocne. O przyjemności z jazdy nie ma mowy, ot wozidło. Megane I chyba potrafią sobie skorodować, a Lanos w sumie całkiem spoko, są tam spotykane już mocniejsze sensowniejsze silniki. Osobiście w tym budżecie poszukiwałbym Peugeota 406, masz auto prawie że limuzynę, świetnie wyglądającą i dość tanią w utrzymaniu.