Wpis z mikrobloga

Proszę Mirabelki i Mirków o polecenie jakichś mocnych książek, ale opisujących prawdziwych ludzi i prawdziwe wydarzenia. Mocnych - mam na myśli książki opisujące np. morderstwa, zbrodnie, wspomnienia z obozów koncentracyjnych/łagrów, niziny społeczne, narkomania, alkoholizm, śmierć, samotność itp. Takie książki, które trudnosię czyta, że względu na ciężar tych wydarzeń, takich "rezających". Od siebie z ostatnich takich polecam "Diewczyny z Syberii". Dzięki :)
#czytajzwykopem
  • 11
@RuchadloLesne: Może dziewczyna ma tak samo zrytą banie jak ja. Łatwiej jest mi sobie wyobrazić ze ktoś kogoś zabija, później ćwiartuję zwłoki i go zjada niż np. kocha go na zabój. Czytam wiele książek ale te "najgorsze" sa najlepsze bo to jedyne książki jakie mogą wykrzesać ze mnie choć odrobinę emocji.
Raczej zwykłą nudziarą, która chce trochę wyjść z monotematycznego książkowego klosza i trochę szerzej otworzyć oczy na rzeczywistość ;)


@supergirl90: No to bądź ostrożna, bo książka, którą ja poleciłem, może Cię naprawdę ostro zdołować.