Wpis z mikrobloga

brak doświadczenia? hahahah stary chyba nie wiesz z kim rozmawiasz.


@Stitch: patrząc na Twój agresywny i lekceważący ton, mam już jakiś obraz. Gdzie to doświadczenie skoro wpuszczasz laskę na pierwsze jazdy w takim stroju i nie widzisz w tym nic złego? A później płacz bo trzeba na dupę skórę przeszczepiać :>

Jeśli nie chcesz żeby inni komentowali to po jakiego wrzucasz to na mirko i tagujesz wołając ludzi?

Mimo wszystko
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: napisalem tylko

widzę, że stosowny ubiór na moto jest.


i dostaję tekty o bólu dupy... fucklogic :) nigdzie nie napisałem że trzeba mieć skórę od stóp do głów żeby pojeździć po osiedlu, ale trampki? Serio? I walicie teksty o doświadczeniu? Temat jest tagowany "motocykle" i macie pretensje, że ktoś ośmielił się skomentować? Niezły odlot ^^
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@2green: a gdzie jest napisane, ze PROWADZILA motocykl? :) Czytaj ze zrozumieniem. O to sie rzucam. jest PIERWSZY raz w miejscu pilota. Nawet nozka jest rozlozona ;] ale lepiej miec bol dupy
  • Odpowiedz
@2green: Po pierwsze są różne levele jazdy... i różne stopnie zaufania... Nie wiem czy pałujesz wiplera do zdjęć skąpo odzianych pań czy po ekspercku piszesz komenty "Hurr durr ta pani źle ubrana" Dziewczyna chciała sobie zrobić zdjęćie na moto i tyle. PS Po to się wrzuca zdjęcia na mirko żeby inni ludzie mogli zobaczyć
  • Odpowiedz