Wpis z mikrobloga

@4554: a jak było z battlefield hardline? Gra okazała się niesamowitą kupą, a sprzedała się o niebo lepiej na konsolach, ja widać pececiarze nie dali się nabrać. W Battlefielda 4 lub trzy gra więcej osób na pececie niż w to gówno :D Tak będzie i tym razem.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: Bo na PC-cie jest kompatybilność wsteczna, zresztą trójka była chyba rok-półtora temu za darmo na originie, więc #cebuladeals, tymbardziej, że gra jest dobra. Nie mówiąc już o tym, że na PC jest ogromny wybór FPS-ów, w tym darmowych (np. Dirty Bomb), więc nalepka TejWielkiejFirmy nie robi różnicy jeśli gra jest słaba.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: W bf4 więcej osób gra na ps4, a różnice pomiędzy xo i pc są niewielkie. W bf hardline więcej osób gra na konsolach(niewielkie różnice pomiędzy ps4 a xo), w star wars battlefront najwięcej na ps4, potem na xo, a najmniej na pc. Myślę, że ich gry po prostu na pc mają mniejszą sprzedaż. bf 3 rzeczywiście ma więcej graczy na pc, ale różnica do ps3 nie jest duża.
  • Odpowiedz
Bo na PC-cie jest kompatybilność wsteczna


@TotalDisaster: BF4 wyszedł również na konsole obecnej generacji. Aktualnie liczba graczy w bfh drastycznie zmalała, ale nie tak dawno zauważyłem, że graczy pecetowych było ~2k, a ps4 ponad 20+ tysięcy. Teraz to się zmieniło i w czwórkę (która według mnie jest lepszym tytułem) gra więcej ludzi.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: ale BF3 już nie (a to on jest dla mnie lepszy) i przy przejściu na nową konsolę fani musieli tak czy siak kupić BF4, a PC-towcy mogli dalej rypać w trójkę. Zresztą nadal mogą.
Czemu BF4 gorszy? Gorsze mapy + problemy z netcodem (ale mówię, ja grałem rok-półtora temu, może się to akurat zmieniło).
  • Odpowiedz
@4554: ok, czyli uważasz, że ta różnica jest znacząca i pc to gównoplatforma gdzie gry się nie sprzedają? No błagam...
Równie dobrze mogę napisać, że na konsolach jest ograniczony wybór gier fps względem pecetów przez co więcej graczy rypie w BF4 i sprzedaż nie ma nic do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co teras?
  • Odpowiedz
@4554: drugi raz dajesz tego samego deus exa i DA:I. Może coś nowego? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie zgadzam się z tym, że konsolowcy preferują gówno-gry.


@4554: trochę o co innego mi chodziło. Takie call of duty kupi typowy hamburger, a tam wiadomo, że króluje konsola i potem dostajemy co roku to samo gówno, które hamburger kupi, a "stare" odstawi i tak w kółko.
  • Odpowiedz