Wpis z mikrobloga

@aaa_daa: Facet ma gówno do gadania przy seksistowskim sadownictwie w Polsce. Wygrana rozprawy o dzieci to w przypadku facetów bardzo rzadka sytuacja. Zresztą matka dostanie jeszcze 1500 więc razem ma 2400 nie ruszając tyłka do pracy. Patrzac że to patologiczne środowisko to zapewne ma życie na większym poziomie od ojca.
  • Odpowiedz
@aaa_daa: Wszyscy wiemy jak działają sądy rodzinne w Polsce. Matka ma zawsze ogromną przewagę nad ojcem w kwestii przyznania praw do opieki nad dzieckiem, szczególnie, jeśli sprawą zajmują się sędziny.
  • Odpowiedz
@M4ks: matka nieudaczniczka? jak sobie wyobrażasz pogodzenie pracy z opieką nad 3 dzieci? jeszcze zależy w jakim są wieku ale jeśli nie chodzą do szkoły to to prawie nierealne chyba że ma pomoc babci lub kogoś innego.
nie napisałam też że "ojciec nieudacznik to menda i ma płacić". napisałam że jeśli go stać to ma płacić. poza tym opieka nad 3 dzieci to też praca, często nie lekka.
uważam że
  • Odpowiedz
@lewilny_lewak:

Mogę dziecku regularnie kupować nowe ubrania, jedzenie, zabawki, opłacać naukę, zachcianki w ramach rozsądku, dawać też jakieś środki na wydatki własne, ale na pewno nie widzę żadnej moralności w przekazywaniu jakiejkolwiek kwoty pieniędzy #!$%@?, która mnie zdradziła i #!$%@? wie co z tym pieniędzmi zrobi.


Dziecko pod opieką matki.
Ojciec co najwyżej
  • Odpowiedz
matka nieudaczniczka? jak sobie wyobrażasz pogodzenie pracy z opieką nad 3 dzieci?


@aaa_daa: A dlaczego ma miec jakiekolwiek przywileje z tego powodu? Niech znajdzie prace w ktorej zarabia sie 6000 i pojdzie na 1/4 etatu albo 1/6.
Chyba, ze zakladamy, ze wychowywanie dzieci to praca na caly etat - ale to wtedy moze wychowywac dowolne, a nie swoje...
  • Odpowiedz
@Slonx:

Stwierdza, że lepiej zna aktualne potrzeby dziecka, niż matka, która te dzieci wychowuje.

Nie. Stwierdza, że matka jest niegodna zaufania i jako ojciec utrzymujący stałe kontakty z dzieckiem ma takie samo pojęcie na temat jego potrzeb, jak matka - widzi, jak jest ubrane, wie, czy jest niedożywione, wie jak się uczy itd.

Dziwię się, że nie brzydzi cię redukowanie roli ojca winnego tylko tyle, że ma #!$%@? zamiast cipy,
  • Odpowiedz
@WolfSky: jakie 300 na dziecko? a matka nic nie płaci tylko ojciec sam utrzymuje? 900 od ojca, 1500 z 500+ plus jakaś kasa jeśli matka też coś zarabia
  • Odpowiedz
@oliwer0076: Nie widzę żadnego rak contentu (chociaż sam raczej nigdy bym w ten sposob nie pisał na fb).

Sorry, ale alimenty rzędu 300zł na dzieciaka to dopiero istny rak. Przecież nawet publiczne przedszkole więcej kosztuje. Pomijam już Polaków, którzy notorycznie nie płacą alimentów ( podobno to jakieś ponad 80% tych którzy płacić powinni). Rak do sześcianu, którzy wolą iśc do wiezienia albo są ściągani z UK czy Islandii, bo nei
  • Odpowiedz