Wpis z mikrobloga

Mam takie swoje #!$%@?, że czasem lubię kupować za grosze na allegro albo OLXie jakiś sprzęt elektroniczny sprzedawany jako uszkodzony albo "niesprawdzany" (mając pełną świadomość, że na pewno nie działa) i potem próbuję coś z tym zrobić. Nie jest to sposób na zarobek bo nie zawsze dobrze na tym wychodzę ale przynajmniej mogę sobie obejrzeć jakieś gadżety od środka.

Kilka dni temu wylicytowałem coś takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=6128147897 i przed chwilą udało mi się to uruchomić :D
To był trochę taki impulse buy bo do niczego mi to niepotrzebne, sportów nie uprawiam (no chyba, że seks się liczy to wtedy też nie) ale ciesze się jak głupi, że coś mi się w życiu udało :D Pijcie ze mno kompot.

Przynajmniej poczytam sobie do czego taki pulsometr jest w ogóle potrzebny bo o motywacje do przetestowania w praktyce się nie podejrzewam.

#olewalesnaprawia
#chwalesie i trochę jednak #elektronika
olewales - Mam takie swoje #!$%@?, że czasem lubię kupować za grosze na allegro albo ...

źródło: comment_ismv3VXo4BV3piIM6oEp9gnwqPTlUeEL.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
O cholera, pulsometrem w gorące :D

Dzięki za słowa wsparcia. Jak czasem o tym komuś o tym opowiadam to ludzie patrzą na mnie jak na elektronicznego złomiarza. Ale w tym też jest trochę racji :D

Jak Ci nie potrzebny, to chętnie odkupie :)

@ratownik17: @Pawe: @TheMan: @yeloneck: Nie wykluczam, że będę chciał to sprzedać bo jednak "to nie są tanie rzeczy" ale najpierw chcę trochę potestować, żeby się
  • Odpowiedz
@FotDK: Dobra pęseta czyni cuda. Ale jak mi śrubka na podłogę spadła to byłem bardzo zdziwiony, że udało mi się ją znaleźć. Czasem naklejam małe elementy na taśmę klejącą, żeby ich nie zgubić. Tym razem mi się nie chciało...
  • Odpowiedz
@olewales: dzięki za odpowiedź mireczku. W sumie nie głupia sprawa, sam chętnie bym się zajął takim kupowaniem jeśli chodzi o telefony ale stricte soft do naprawy. Jeśli by trzeba było coś lutowac to już nie dla mnie robota niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz