Wpis z mikrobloga

Mireczki, nie uwierzycie, co się stało.
Użytkownik @kokson zmusił mnie do dźwigania prawie pięciokilogramowej paczki. Jak ja ledwie od ziemi odrosłam, z kiciochem mogłabym iść równo ramię w ramię, a ten mi tu prawie 5 kilo wysyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Użytkowniku @kokson, masz Ty rozum i godność człowieka?!


Odebrałam paczkę od pani w sklepie spożywczym, bo tam zostawił ją pan listonosz. Patrzę na jej gabaryty, patrzę na jej wagę (paczki, nie pani w sklepie) i już przeliczam, co ja z taką ilości cebuli zrobię.

Co się okazało po otwarciu? Tam nie było cebuli.

http://i.imgur.com/KuYmx8i.jpg

Dostałam pudełko pogniecionych gazet. Super prezent, bulwo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Aaaaaale pod gazetami było, co następuje:

http://i.imgur.com/deGoyKN.jpg

I spis inwentarza:

1. List, sztuk 1. @kokson Niestety, nie zrobię # pokazmorde w fartuszku, gdyż jestem za brzydka, więc by mi się atencja nie zgadzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Outfit kuchenny, sztuk 1. - fartuszek, takie coś tam i rękawica kuchenna.
3. Czipsy i batony ( ) Nie jem czipsów, ale stixy zawsze wszamię na raz. Doskonale trafiłeś.
4. Whiskas dla moich kotełów. One akurat są jak ja ze stixami - nie jedzą takiej karmy, ale pewnie i tak rzucą się na nią jak mirki na # rozdajo.
5. Piwo, sztuk 3. Żubry w puszcze i miodowe w butelce. Kooooooocham piwo (Żubra trochę mniej :P), zwłaszcza pszeniczne i miodowe. <3
6. Zupka chińska. Niebieski już przygarnął i dorzucił na kupkę z napisem "jak różowa wyjedzie".
7. Gwiazdki, gwiazdki, gwiazdki, medżik starsy <3 Cuksy <3
8. Folia bąbelkowa

Paczka nie zawierała kotów, one należą do mnie (po lewej Staśka, po prawej Kota. Tak, Kota. Po prostu.).

Czego nie widać na zdjęciu?

9. Pudełko, w którym otrzymałam to wszystko. Czemu o nim piszę? Bo moje sierściuchy je zaanektowały i bronią jak twierdzy.

Serdecznie dziękuję @kokson - za paczuchę, za odręcznie napisany list (krótki, ale ODRĘCZNIE!!!!), za czipsy i batony. <3 Przepraszam, że dopiero dzisiaj piszę, ale cierpię na deficyt wolnego czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Serdecznie również dziękuję i gratuluję organizatorom @b__g oraz @kuki_1988 Biorę udział w Wykopoczcie od samego początku i muszę przyznać, że z każdą edycją organizacja jest coraz lepsza. Odwaliliście kawał dobrej roboty, a jest to tym bardziej warte odnotowania, że było Was tylko dwóch. Naprawdę wielkie wow, jaram się Wami przemocno.

#wykopoczta
  • 14
@swinka_morska: Moja miała nazywać się "Tosia", ale nie pasowało to do jej charakteru. Ktoś z taką pogardą dla świata i ludzi nie może nazywać się przecież "Tosia" () Za to Kota...(ʘʘ)