Wpis z mikrobloga

#muzyka #wiedzmin3

bardzo podoba mi się ten utwór, ciary mnie przechodzą jak tego słucham, do tego przypominam sobie cały wątek z wiedźmami i krzywuchowe moczary () chyba czas zagrać od nowa i dokupić dodatki.
SanchezYZF - #muzyka #wiedzmin3

bardzo podoba mi się ten utwór, ciary mnie przecho...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SanchezYZF: ech... tak sobie teraz słucham tego, w głowie mam sceny z gry - las, wiedźmy... ta gra to po prostu mistrzostwo. Ale zamiast się cieszyć, łapią mnie feelsy, że już to przeszedłem i nigdy nie usiądę do tego z "czystą" głową, jak grając w Dziki Gon pierwszy raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@herbi: właśnie chciałem ją tu przypomnieć, tekst jest idealnie dobrany, i te miny Geralta w karczmie :D

Aha no i dla fanów którzy grają, słuchają, polecam przeczytać Sapkowskiego o ile tacy istnieją. Sam miałem na maturze ustnej z polskiego, "motywy fantastyczne w literaturze, malarstwie, sztuce" i miałem z książek miałem Bułhakowa "mistrza i Małgorzatę" oraz właśnie "Krew elfów" Sapka Polonista dostał tam orgazmu bo sam był wielkim fanem wiedźmaka nie
  • Odpowiedz
@SanchezYZF: jak dla mnie to zepsuli trochę ten wątek umieszczając go we zwiastunach - efekt byłby lepszy gdyby się nie wiedziało jak wyglądają w rzeczywistości, a myśląc, że to takie laski jak na obrazie.
  • Odpowiedz
@Mannlicher: przyznam szczerze, że jarałem się nowym wiedźminem i oglądałem różnego rodzaju trailery i inne open beta łan handred testy, faktycznie było coś takiego, lecz podczas gry tak się wciągnąłem w fabułę, że nawet nie zwróciłem uwagi kiedy do tego doszedłem w fabule gry :)
  • Odpowiedz