Wpis z mikrobloga

#aliexpress #chinskiecuda #itemyzchin

No to zwołałem pół mirkobloga, zaraz będzie lincz xD

Tym razem recenzja baardzo ale to baaaaardzo budżetowego przedmiotu jakim jest lampka LED z czujnikiem światła a właściwie fotorezystorem w cenie $1.48 z aliexpress.

RECENZJA

Generalnie mogę polecić i przy okazji mam pytanie do mirków - ekspertów, które również zawarłem w recenzji - czy istnieją nakładki sieciowe EU (bolce) które można byłoby nałożyć na bolce sieciowe chińskie (US)? Ponieważ sama lampka nie występuje z wtykiem europejskim a z adapterem wygląda niezbyt elegancko po podpięcu do gniazdka.
Pavlus - #aliexpress #chinskiecuda #itemyzchin

No to zwołałem pół mirkobloga, zara...

źródło: comment_6X3TnfueSi3g1Tcj6XfFdlxqwDcY2W78.jpg

Pobierz
  • 15
czy istnieją nakładki sieciowe EU (bolce) które można byłoby nałożyć na bolce sieciowe chińskie (US)?


@Pavlus: jak ty sobie to wyobrażasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
co najwyżej możesz to rozkleić i podmienić bolce w obudowie
@Wychwalany: To taka wolna myśl, jeśli rozstaw jest ten sam to może wystarczy zrobić "nakładkę". Chociaż nie wiem czy z czasem by się to nie zgrzało i stopiło wszystko w...u
@Pavlus: miałem tego rodzaju (nie identyczne) dwie. jedna działała 2 dni (po tym jak świeciła kilka godzin rozgrzała się i rozpadła), a druga około miesiąca (i prawie spowodowała pożar). dziękuję bardzo. :-P
Od stycznia bez przerwy lampka jest włączona do gniazdka i się nie spaliła i ani trochę się nie grzeje.


@Pavlus: kwestia co sie dzieje jak sie zepsują. Przestają działać czy palą chatę.