Wpis z mikrobloga

Jutro (Sobota) godzina 18:00 - Grill w #mirkohouse

Zapraszam #nottingham #derby #leicester oraz #manchester do #yorkshire - jak ktoś z dalszych, odległych kranców #uk to też zapraszam, nocleg jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto będzie niech się wpisuje. @ja-qb @wujek_fester @namarin @hazadsk @ciezkiprzypadek @kwasnypl @wdowapotedlarzu @BorowyDziad pracujecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrząc na to co się dzieje z pogodą jutro moze być ostatni ładny dzień w tym roku na świecie :D

Jeśli ktoś jest nowy i wstydzi się wpaść to niech mi napisze na FB, to coś ogarniemy.


#yorkshirewykopparty #emigracja
  • 28
  • Odpowiedz
@sorek: wybacz kolego ale teraz i na mnie foch przeszedł po tym co napisałem w swoim wcześniejszym komentarzu (chociaż każdy wie że to było napisane w żarcie) a że nie mam zamiaru jechać na wycieczkę do was w niezdrowej atmosferze to mnie nie będzie. Bawcie się dobrze wszyscy i poprawy pogody życzę.
  • Odpowiedz
@sorek: Możliwe, zwyczajnie nie uśmiecha mi się jechać z kimś kto ma na mnie focha za coś co powtórzyłem po Wujku w żarcie. Jestem ponad to i wycieczka z kimś kto nie ma dystansu do żartów z internetu była by dla mnie niekomfortowa.
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: to czy mirkuje to sprawa drugorzędna, obrażanie się na żarty to oznaka braku dystansu do siebie - pozdrów różowego i przekaż, że w swoich nastrojach nie jest odosobniona, ma w końcu cały tag #logikarozowychpaskow do czytania i nabrania dystansu do zachowań różowopaskopodobnych. Chill out and peace! :D

@innv słońce wyszło na 13 sekund! i Znowu go nei ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz