Wpis z mikrobloga

Schemat walki z trudniejszymi bossami w serii #darksouls #bloodborne wygląda mniej więcej tak:

1. Wchodzimy na arenę i odpala się filmik/ścieżka dźwiękowa.
2. Klimat wylewa się z ekranu i głośników
3. Zaczyna się walka, dostajemy 3-4 cepy i padamy
4. Ale, że jak
5. Powtarza się to jeszcze parę razy
6. W końcu zaczyna iść, unikamy ciosów, zbijamy mu 98% hp i nagle jeb atak obszarowy który boss wsadza nam w dupe
7. Punkt krytyczny, odechciewa się grać. Przerwa paro godzinna, żeby ochłonąć
8. Wpadamy jeszcze raz idzie jak po maśle, jest już nasz. Zbijamy mu całe hp i nagle odpala się filmik
9. Ten #!$%@? jeszcze stoi i do tego dostaje turbo boosta, teraz #!$%@? jak #!$%@? pociskami/błyskawicami, czasami dostaje nowego ziomka, albo rośnie do rozmiarów #!$%@? Godzilli bo czemu nie
10. Kolejny punkt krytyczny i wiele nieudanych prób
11. Walczysz ze sobą, żeby kogoś przywołać do pomocy, albo użyć tarczy. Ale przecież jesteś 100% hetero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12. Włącza się analityczne myślenie, analizujesz każdy atak przeciwnika i metodą prób i błędów sprawdzasz kiedy możesz go zaatakować
13. Dochodzi do ostatecznej walki
14. Skaczesz jak #!$%@? i drzesz ryja przy każdym udanym uniku, dojeżdżasz bossa tracąc kilku estusów.
15. Jakie to było łatwe, satysfakcja over 9000 czujesz pustkę bo zdążyłeś się zaprzyjaźnić z #!$%@?.

I tak za każdym razem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
@tony_soprano: warto. dlc jest super, chociaz jest jeszcze jeszcze trudniejsze. zaluj, bo w lutym byla promocja -50%

zeby zaczac dlc po skonczeniu podstawy musisz zabic jeszcze raz amelie, dostaniesz od poslancow przedmiot i z nim idziesz na plac na samym poczatku cathedral ward
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: kurde no wlasnie w promocji kupiłem BB. Nie wiedziałem czy mi podpasuje do końca i dlatego wziąłem bez DLC. To był pewnie błąd.

Czyli jak zabiłem już Amelię w tej grze to nie dostane itemka pewnie. No nic, Jest niedaleko od początku, a i tak muszę NG+ zacząć bo dwóch broni z początku do trofki nie mam :) Muszę pomyśleć czy 80zł dac czy poczekac na kolejną promocję, ale pewnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: dokladnie mialem yo samo z bezimiennym krilem po pewnym czasie wachalem sie czy uzyc tarczy ale gdzies slyszalem glos "co ty frajer jestes?" wiec mordowalem sie dalej az poszlo :D
  • Odpowiedz