Wpis z mikrobloga

Jak tam cebulion, leci w dół? Nawet człowieku nie wiesz, że zarabiasz coraz mniej i niedługo wyjazd na zachód na wakacje to znów będzie tylko dla elity. Moody zdejmie rating 13 maja i lecimy na 4.80 za euro. Ale #!$%@? tam, cebulion utrzymany, Wanda nie chciała Niemca i nierzucim ziemi skąd nasz ród. A Słowak siedzi i rechocze z Januszy zarabiających w śmieciowej walucie, która dołuje. Byliście kiedyś na Ukrainie? To uczucie, gdy człowieka na wszystko stać, bo wódka 7 peelen, papieros 2 zł, taxi ponizej 10, tramwaj 30 gr a obiad za 10 zł w centrum. To samo będzie miał Słowak w Cebulandii. Będzie wpadał robić tu za szejka. #kursywalut #waluty #polskizloty
  • 19
@Twardy__twardziel: bo ja wiem czy dobrze.. Wpadając do Polski w odwiedziny juz mam problem wydać co zaplanowałem a Jak jeszcze funt pójdzie do góry to chyba trzeba będzie zacząć latać w biznesklasie..
@Twardy__twardziel: Gdzie tak napisałem? Kisnę z twojego myślenia, możesz mieć silną walutę i jechać na wspólnym europejskim wózku, ale mieć #!$%@?ą gospodarkę jak Słowacja albo Litwa i zarabiać grosze, żyć w nędzy i nie mieć narzędzi do wyjścia z niej. Twoje "stać na wszystko" to wóda i fajki, super. xD
bo ja wiem czy dobrze.. Wpadając do Polski w odwiedziny juz mam problem wydać co zaplanowałem a Jak jeszcze funt pójdzie do góry to chyba trzeba będzie zacząć latać w biznesklasie..


@M4ks: Zgadzam się i rodzimych #januszeekonomii #!$%@?ących kocopoły że słaba waluta to dobrze dla Polski wzywam do opamietania. Dobrze tylko dla imigrantów, którzy pracują gdzie indziej a tu przyjeżdzają wydać pieniądze, ale nie dla Polaków pracujących w Polsce, którzy będą
@Twardy__twardziel: Gdzie tak napisałem? Kisnę z twojego myślenia, możesz mieć silną walutę i jechać na wspólnym europejskim wózku, ale mieć #!$%@?ą gospodarkę jak Słowacja albo Litwa i zarabiać grosze, żyć w nędzy i nie mieć narzędzi do wyjścia z niej. Twoje "stać na wszystko" to wóda i fajki, super. xD


@porucznik_gruber: Dałem przykładowe ceny, idż do stomatologa czy do fryzjera na Ukrainie, zapłacisz 40% tego co u nas (fryzjer np
no to zamiast zarabiac 1200zl bedziesz dostawal 300eur ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@instinCtoriginal: Nie 300 bo złotówka leci w dół. Więc max 270. Nawet nie wiesz, że cię dymają na wypłacie, bo dostajesz w cebulionach, więc wizualnie tyle samo, dopiero jak przeliczysz to wiesz że mniej. A z jakiej paki ceny mają być niemieckie?
@Twardy__twardziel: kto powiedział że mieszkam w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest mi na rękę wysoki kurs


@unstyle: No dokładnie. I niech ci, którzy mieszkają w Polsce, się przyjrzą Twojej wypowiedzi. Gówniana złotówka jest na rękę tych, którzy wyemigrowali, ale nie tym, którzy pracują w Polsce. Nie dość że frajerstwo daje się dymać osłabioną złotówką, to jeszcze mordę pruje, że to słuszne i sprawiedliwe.
@Twardy__twardziel: ale do przeliczania to ty sie nie przywalaj, kazdy dla wygody bierze euro po kursie 4. myslisz ze chce mi sie wchodzic na kalkulator zeby podac ci dokladna wartosc?


@instinCtoriginal: Ty ale zauważ, że straciłeś z pensji 300 euro (bo rok temu były euro rzeczywiście po 4 zł) 10%, DZIESIĘĆ #!$%@? PROCENT MNIEJ ZARABIASZ. Ja ci przeliczę jeśli tobie się nie chce. Teraz zarabiasz 270 euro. Czyli twoja siła