Wpis z mikrobloga

Kurde mireczki wczoraj logując się do #gmail dostałem komunikat, to hasło zostało zmienione 5h temu.
Maila odzyskałem, wyłączyłem sesje na wszystkich urządzeniach zmieniłem hasło i dodałem dwuetapowa zmianę hasła.
Jest to cholerne dla mnie dziwne bo hasło ok 20 znakowe, duże, małe litery, cyfry, znaki specjalne i co tak od tak poszło?
Sprawdzałem w logowaniach wcześniej żadnych podejrzanych logowań, praca, dom i tylko to jedno które zmieniło hasło.
#malware #security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking
@niebezpiecznik-pl ratuj
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moooka:do wypoku, do maili itp nie. zresztą do przeglądarki też się loguje z hasła. Przeglądarka nie wychwyciła obcych logowań
  • Odpowiedz
@qweasdqweasd: no własnie jestem ciekaw gdzie, logowanie : praca, dom, telefon.
Ostatnio rootowalem telefon Kingo Android Root tyle reszta to rutynowe korzystanie z maila
  • Odpowiedz
@mx2: @n__s: tak na ślepo pewni keylogger na którymś z komputerów... Sprawdź czy ktoś nie ustawił jakichś przekierowań poczty, zobacz w usuniętych wiadomościach, pomyśl do jakich usług mógł przez tę skrzynkę zresetować Ci hasło. Skąd było to jedno trefne logowanie? Koledzy z pracy? Żona?
  • Odpowiedz
@ZaufanaTrzeciaStrona: Zaraz bo odzyskaniu konta sprawdziłem czy nie zostały ustawione jakieś przekierowania, czysto. Ok,zastanowie się co mogłoby zostać zmienione dzięki dostępowi do konta.
To jedno logowanie było gdzieś z polski po IP niby z parku w Sieradzu.
Nie chce się teraz logować w pracy sprawdzę konto jeszcze raz w domu.
  • Odpowiedz