Wpis z mikrobloga

@Narkan: ja jak mam taki dylemat, że wypadałoby się zdrzemnąć, ale nie mogę spać za długo, to zasypiam na krześle. Po godzinie mnie tak dupa boli, że sam się budzę i jak po chwili dojdę do siebie, to chce mi się spać o wiele mniej niż przed tą drzemką.
@Narkan: ja rozkładam krzesło, jest takie pół leżące, a nogi daję na łóżko. Prawie jakbym leżał, ale jednak wsparty na dupie i to mnie budzi po jakimś czasie. No cóż, lepiej doradzić nie umiem, jak się położysz to zaśniesz na amen, chyba że masz silną wolę i budzik wystarczy do wyrwania Cię z wyra, ale ja wiem, że u mnie to tak ciężko z takim czymś.
@Kaczorra: łatwiej mi nie zasnąć gdy mi się bardzo chce, niż wstać ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam 2 litry coli jeszcze, a po 11 skocze na piwko ( ͡º ͜ʖ͡º) potem mogę iść do domu i spać
@Narkan: eee to do 11 wytrzymasz na luzie. Myślałem, że dniówkę masz walnąć i spać dopiero wieczorem - wtedy mogłoby być ciężko. Ale olej colę, cukru tyle że masakra. Zrób sobie lepiej kawę, nawet jak nie lubisz, lepiej działa i mniesz szkodzi.