Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gangsteris: powiem ci tak 300 metrow za nami stoi na pozycji reg armia i co? Zaminowali sie dookola i od na 5 poderwało, ale oni sami tez weszli bo sie mapa popieprzyla.Albo komandir podczas natarcia wdw krzyczy,pulemiotnik na pozycje a gówniarz krzyczy ze nie pójdzie bo tam strzelają...tego duzo jest.
@onajedna17: piszesz trochę chaotycznie i trochę nie kumam ;)

Azow powinni rozwiązać. Jest to bardzo dziwne, że organizacja ochotnicza z niczego rozrosła się do takich rozmiarów. Azow śmierdzi na kilometr i tak na prawdę nie wiadomo kto nimi steruje, bo na pewno nie Kijów... plus dochodzą do tego incydenty z nazistami
@onajedna17: podatki za szołap uczciwie odprowadzone? VAT płacą wszyscy. Nawet biedna goździkowa. A reszta jak powiedziałem - moim prywatnym zdaniem import patologicznych przypadków nie wnosi nic w kulturę tego kraju
@muchabzz: oooo ale masz ładny bol dupy kolego...
z karachana sie urwałeś?
Wishful thinking z twojej strony w stronę dziewczyn czy po prostu jesteś idiota? To i to?
Uczepiłes sie tego su i wiecznie o tym piszesz myśląc ze to ma jakas wartość...
Gdybys nie był takim ignorantem zapatrzonym tylko e czubek swojego własnego nosa, to wiedziałbyś ze dziewczyny robią o wiele więcej niż "szolap"
Zainteresuj sie tematem kolego
@Glimmerka: wali mnie co robia poza szolapem. dla mnie obydwie to patologie. tak samo jak dla mnie patolgią jest polak jadący do uk i kradnacy cudza własność , #!$%@? swoją zone, okradający państwo. zupelnie inna zas sprawą są moje wlasne subiektywne odczucia. A sa one calkowicie negatywne co do tych dwoch dupeczek. i wara komu od tego co o nich mysle. A dla mnie to sa najmniej potrzebne elementy ukrainskiej emigracji
@muchabzz: watu nie placa wszyscy bo sa firmy ktore nie przekraczają 150 tys i nie sa na wacie a inna sprawa jest to ile tego watu sie placi.A swoja droga to naprawde masz patologicznie ciasny umysł.Dyskusja z toba nie ma sensu, sprowadzisz do parteru i pokonasz doświadczeniem malo bystrego, zakompleksionego ignoranta.Gdybym nie znała Polakow gotowa bym pomyslec ze tu wszyscy tacy sa.Szczesciem, jestes niechlubnym wyjatkiem
@onajedna17: a co ty wiesz o tym kim jestem i co dalem polsce zeby mnie oceniac? Tobie sie pojecia mieszaja. A przede wszystkim pojecie odpowiedzialnosci za wlasne czyny. NA calym swiecie jest tak , ze jak ktos ma patologiczne podejscie do zycia to musi byc swiadom , ze ludzie zyjacy uczciwie i zgodnie z zasadami maja prawo im to wypomniec. To jet ponoszenie konsekwencji wlasnych wyborow. wybralas zarabianie na opinii zboczonej
@muchabzz: jak ktos ma patologiczne podejsce do zycia to podnosi krzyk tak jak ty, przeciwko wszystkim , sam żebrząc o funty u Anglika.Czy to ten zal tak cie piecze? Czy to wstyd za to ze w Polsce ktora jest pięknym wspaniałym krajem nie dajesz sobie rady? Chyba to jest ta patologia.Stad tyle żalu, boleści i krzyku ze patologia motzno a ty jedyny Orawy odpowiadający za wlasne czyny.A ty albo jestes id...ta
@onajedna17: argumenty masz typowe dla nastolatki. Czyli jak nie wiesz co powiedzieć to gadasz komunały. I na tym zakończę te wymianę poglądów. Wątpię żeby osoba o twojej reputacji była w stanie przekonać mnie do czegolwiek.
@Glimmerka: stalkuj :)??? Buehehe. Twoje komentarze są dostępne w twoim profilu. Ogólnodostępne. Na stalkowanie przeze mnie to trzeba sobie zasłużyć. Tak że raczej marne widoki...
Słabo.. słabo zazdrośniku. Miotaj sie w swoim biednym świecie, przed komputerem i ciesz sie wykopem, wszak to twoje jedyne zajęcie zazdrośniku o wielkim bólu dupy. Albo wiesz, postalkuj jeszcze troszkę i złóż donosy bo wiesz... VAT moze byc nie zapłacony ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ty jako prawowity obywatel powinieneś to zgłosić ;)) albo zgłoś mnie, bo widsc bol dupy o moje auto rownież. Przecież nie wiadomo skąd