Wpis z mikrobloga

Mam taki rower i teraz za cholerę nie wiem jaki bagażnik zamontować.

Chodzi mi o to że ciepło się robi i oprócz siebie chcę zacząć wozić od czasu do czasu tym rowerkiem dziecko na foteliku za siodełkiem. Fotelik mam, montowany do rury podsiodłowej ino potrzebuję bagażnika żeby toto ustabilizować. W widelcu nie mam otworów w do których mógłbym to siodełko przyczepić.

#rower
  • 9
@przybiezeli-do-betlejem: jesli trze o opone, to znaczy, ze zamontowales zbyt nisko. tadaaam, problem solved.
po pierwsze bagaznik moze okazac sie zbyt szeroki, zeby przeswit fotelika sie na niego zmiescil, po drugie jak ci fotelik bedzie na kazdej nierownosci napindralal o bagaznik, to tez nie bedzie fajnie.
jaki masz fotelik, ze jest tak niestabilny? bo az mi sie wierzyc nie chce, ze moga byc takie problemy.
@przybiezeli-do-betlejem: a wiec po pierwsze: link prowadzi do nikad, czyli na ogolna strone sklepu.
po drugie, producenci niektorych fotelikow proponuja inny wysiegnik, dostosowany do geo i rozmiarow 29"
nie wiem jak ci pomoc, bo z taka wiotkoscia sie nie spotkalem. przynajmniej w Hamax i Polisport.
opchnij fotelik i kup taki przystosowany do montazu na bagazniku. choc to wcale nie jest lepsze dla dziecka...