Wpis z mikrobloga

@M4ks: tak jak pisalem wyzej. nie jest najgorzej :) a oferty z londynu dostaje ciagle.. ale to nadal mnei nie przekonuje. Wole mniej, a spokojniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@valotr: no niestety z tego co widziałem różnice sa tak na tyle spore, ze bardziej opłaca sie byc tak pośrodku 3-5 strefa :=
  • Odpowiedz
  • 0
@valotr: cisza i spokój wokół m25 ( ͡º ͜ʖ͡º) mamy zapewne rożne wyobrażenia ciszy i spokoju. Dlatego fajnie, ze każdy ma to co lubi
  • Odpowiedz
@M4ks: biuro mam w cichej okolicy, a mieszkam na wsi 4tys mieszkancow z jeziorkami, polami, lasami :) wiec.. nie uwazam ze to jest czesc Londynu i takie tez mam wyobrazenie o ciszy i spokoju.
Ale dokladnie.. znam ludzi, ktorych jara to, ze na Waterloo stoja w "ludzkich" korkach zanim dojda na peron, tlumy na ulicy gdzie nie da sie spokojnie isc, bo ciagle ktos wpada na Ciebie itp itd. Ludzie
  • Odpowiedz
  • 0
@valotr: wiesz, jak ktoś to robi tak, by w rok zarobić to co inni na spokojnej wsi w 3 to jeszcze rozumiem. Gorzej ze sa tacy co zarabiają jak na wsiach a pracują w centrum, w tym mnóstwo Polaków niestety.
  • Odpowiedz